Europoseł zarabia fortunę. Narzeka, że ubranka dla dzieci są za drogie!

| Aktualizacja:

Miesiąc temu poznaliśmy Jasia Ziobrę. Dumni rodzice wynosili go z warszawskiego szpitala w towarzystwie kamer i aparatów. Jednak już dopadła ich szara rzeczywistość i zderzyli się z kosztami utrzymania swojej pociechy. A wiadomo, że im starsze dziecko, tym są one wyższe.

wróć do artykułu
  • ~Ojciec
    (2011-12-15 11:57)
    Poziom wypowiedzi na tym forum, a co gorsza zrozumienia słów wypowiedzianych przez Ziobrę są porażająco niskie. Czy Ziobro powiedział że nie stać go na ubranka? Czy powiedział, że zarabia za mało?
    "Autor" tekstu celowo manipuluje faktami i tytułem aby wzbudzić zainteresowanie i sensację. Żal mi was - i skoro nie rozumiecie problemu to mam nadzieję, że wam/waszym dzieciom/wnukom będzie brakowało pieniędzy na nowe ubranka dla maluchów i będziecie musieli kupować w lumpeksach. Bo Matoł podnosząc podatek powiedział,że "unia tak kazała".
  • ~pzpr
    (2011-12-11 17:02)
    oplułam własny komputer przez ziobre to chory na łeb pisowiec.
  • ~realista
    (2011-12-09 20:00)
    A jak skończy się koryto w Unii to zobaczy jak mu było dobrze i po co pyskowal?
  • ~logik
    (2011-12-09 10:35)
    Trzeba być totalnym debilem żeby wypisywać takie głupstwa jak:~klarneta,Awatar,~Jack The Rotten,~żenujący stary chłop, gdzieś ty żył? w kosmosie? i wielu im podobnym... Przecież Ziobro nie pisze że jego nie stać; natomiast pisze aby uzmysłowić ile kosztuje wychowanie dziecka i należy wspomagać rodziny . Nie rozumiem skąd tyle w Was nienawiści i głupoty, które to powodują kompletną pomroczność w waszych umysłach. Jesteście żałośni!
  • ~Endriu z pis
    (2011-12-09 10:08)
    Jak Ziobro chce oszczędzać na synku to nich robi zakupy w CIUCHOLANDACH. A pieluchy niech kupi zwykłe tetrowe i je pierze codzień. Bedzie tanio , zdrowo i ekologicznie, A najlepiej niech siedzi w Brukseli i nie denerwuje zwykłych ludzi swoimi problemami z pampersami !!!
  • ~edo
    (2011-12-09 06:28)
    co się dziwić - typowy Krakus ,pewnie prowadzi spis wydatków na pampersy
  • ~kabaret
    (2011-12-09 05:58)
    wynurzenia euroosła w kąciku Rozrywka, dobre miejsce dla takiego zera;-)
  • ~Izdebnicki dom dziecka
    (2011-12-09 02:43)
    no a teraz widzisz ty baranie kaczynskiego jak moga biedni ludzie w polsce dawac sobie rade jak maja po 4-5 dzieci tobie ty plugawcu wydaja sie drogie rzeczy dla twojego bekata a co na to ci co maja malo forsy
  • ~żenujący stary chłop, gdzieś ty żył? w kosmosie?
    (2011-12-09 02:10)
    "Robiąc zakupy, stwierdziłem, jak dużo to wszystko kosztuje"

    Ziobro chłop czterdziestoletni, któremu trafiło się byc ministrem nawet chce powiedzieć, że dopiero jak ma dzieciaka, to zobaczył ile kosztuje dziecko???

    I takie pośluny prosto z księżyca nam ustalają budzet państwa, podatki, a nawet pensje.
    A dac ich na rok na pensję 1400 zł i niech sobie zrobi dziecko , a nawet dwa i niech wtedy powie, jak mu się chowa dzieci i na co mu starcza.
    Błaźni polityczni wy nic nie wiecie o życiu ludzi a uzurpujecie sobie narzucać im swoje katowanie finansowe, skazywać na wegetację na lichych pensjach obciążonych maxymalnie fiskalnie..
    Jesteście puści jak bęben.
  • ~Jack The Rotten
    (2011-12-09 01:12)
    Tak. Ziększyć europosłom wynagrodzenie do 300,000PLN miesięcznie. Podniesie się podatki i ciemny lud opłaci europosłów, coby im starczało na pieluszki na dzidziusia.

    Spodziewam się dziecka, Trzeba się wkręcić na posła. Potrafię odczytać nazwy guzików do głosowania i obiecuję nie jeździć meleksem.
  • ~ola
    (2011-12-09 00:39)
    Agnieszka ja mam podobny problem. Nie mam pojęcia na czym stanie i jaki kredyt wezmę, bo z openem dopiero analizuję moją sytuację. Źle nie jest, ale szaleństwa też nie będzie.
  • ~ble
    (2011-12-08 23:23)
    żałosni jesteście, komentujecie ile to Ziobro nie zarabia itd.., a tak na prawdę chodzi o przyprawienie gęby prawicy.. co to platfusów lub sld nie ma w eu? A może się, zrzekli diet. Tylko Ziobro jest w eu i zarabia mnóstwo kasy?
  • ~Awatar
    (2011-12-08 21:37)
    Nie rozumiem. Facet nic nie robi, a do tego kompletnie nie myśli, tylko załatwia swoje, tzn. partyjne interesy na koszt podatnika polskiego. NIewiele osób zdaje sobie sprawę, że te nieprzytomnie wysokie eurodiety płacą polscy podatnicy a nie mityczna Unia Europejska!. Co mają powiedzieć rodzice zarabiający 1500 złotych miesięcznie i ledwo wiążący koniec z końcem? Nie stać ich na nic, mają tylko problemy, które stworzyła między innymi partia, lub partie, w których był pan Ziobro. To on i jego partyjni koledzy tworzyli prawo likwidujące urlopy macierzyńskie i wychowawcze. Teraz się dziwi. Powinien oddać te diety na biednych i wreszcie pójść do pracy za 1500 złotyc. Wtedy zobaczy jak to jest i skończy jak J.M. Rokita będący na politycznej emeryturze. Żałosne ujadanie infantylnego pseudopolityka.
  • ~klarneta
    (2011-12-08 21:26)
    Jak mu za drogo, to niech odda synka do adopcji. Wstyd za takiego tate.
  • ~atech-Ontario
    (2011-12-08 21:21)
    Zbyniu, opowiadasz glupoty...To niby jak radza sobie inni...Splodziles zaledwie jedno dziecko i juz smarki...Idz sie uczyc jezykow obcych i nie tylko...
  • ~sep
    (2011-12-08 20:59)
    Ziobro coś tam powiedział a dziennikarze oczywiście musieli tak to przedstawić ,że gościu wyszedł na sknerusa .Jest news ?Jest .I o to chodzi.A ,że przy okazji napuszczą na niego pewna grupę ludzi to tym lepiej
  • ~MARKO
    (2011-12-08 20:56)
    TY DURNA ISTOTO ZIOBRO TO NIE PO TYLKO ZDRAJCA KACZKI
  • ~do :Majka
    (2011-12-08 20:22)
    Durna istoto, mówi tak myśląc o takich jak ty . Ale widać - nie warto. POmatolizm jest nieuleczalny. Niech Tusk ci dołoży !
  • ~spaw
    (2011-12-08 19:14)
    Te chamy są wiecznie nie nażarte.Jego pensja miesięczna to półtora roku mojej ciężkiej pracy.Niestety to nie jest wyjątek.I tacy biorą się za rządzenie.Chamstwo poniżej rynsztoku.
  • ~ursyn
    (2011-12-08 19:09)
    Walczycie z Ziobrą bo wiecie że ma szanse pogonić gnuśnym platfusów. Przyjdzie jeszcze taki dzień , że pogonimy bolszewików i niemców.