Piosenkarka znana z hitu "Halo" wcześniej twierdziła, że razem z mężem Jayem-Z powitają na świecie swoje pierwsze dziecko w lutym. Do mediów dotarł jednak film, który wskazuje na to, że może to stać się już w grudniu.

Reklama

Na nagraniu ukazującym kulisy pracy nad teledyskiem do nowego singla Beyonce pt. "Countdown", znalazła się scena, w której piosenkarka trzyma w ręce wydanie gazety "New Yor Daily News" z tytułem "Oh, baby" (ang. niemowlę) na pierwszej stronie.

"Hej, jest 23 września. Oh baby! Oh baby! Oh baby! To dzisiejsza okładka tej gazety" - mówi gwiazda. "Obecnie kręcimy klip do piosenki "Countdown" i jestem w szóstym miesiącu ciąży. Udaję, że mój brzuch wygląda na płaski w obcisłym kombinezonie, który mam na sobie. Na szczęście z przodu tego tak nie widać, ale kiedy staję bokiem... Oh baby!" - dodaje.

30-letnia Beyonce niedawno wyznała, że nie boi się nadchodzącego nowego etapu w swoim życiu. "Nie zamartwiam się. Wiem, że to wszystko dzieje się we właściwym czasie. Czuję, że wyszłam za mąż w odpowiednim momencie, a teraz będziemy mieli dziecko w dobrej chwili. Z niczym się nie spieszyliśmy i teraz wszystko przychodzi nam naturalnie" - oznajmiła gwiazda.