Nergal u Kuby: Gdybym mógł napisać smsa do Boga, to zapytałbym...

| Aktualizacja:

No i stało się. Największy skandalista polskiego show-biznesu gościł w programie u Kuby Wojewódzkiego. Czy powiedział coś, czym byśmy byli zaskoczeni?

wróć do artykułu
  • ~utupaxa
    (2011-12-14 22:39)
    umpa texa nergale ytjalamen detoxa parcanceram
  • ~antyfaszysta
    (2011-12-12 14:55)
    Przestancie robic reklame Nergalowi vel Holocausto, bo ten polski antysemita w normalnym kraju siedzialby w wiezieniu za swoje nazistowskie poglady.
  • ~muzyk
    (2011-12-05 12:49)
    ok to jeszcze kilka paradoksów z dedykacją dla pana Nergala:
    1. Bóg stworzył kretyna do którego nie potrafi dotrzeć
    2. Ten kretyn mówiąc wszystkim ze Bóg jest zły genialnie od kilkunastu lat na nim zarabia, nawołując do tego żeby w niego przestano wierzyć
    3. Skoro jesteś muzykiem to zaśpiewaj, bo każdy muzyk lepiej lub gorzej ale śpiewa... a jesli nie to przyznaj że cała twoja "muzyka" to pseudeartystyczny performance, służący zarabianiu i śmiesznej autopromocji: tvp, doda, wodzianka.. smieszne
  • ~Oj darski,darski gdzie logika?!
    (2011-12-05 11:38)
    Skoro Bóg jest wszechmogący, to przecież umie unieść ten kamień. Twoja "logika" a raczej jej brak to skutki zadawania się z badziewiem pt.doda a teraz znów jakaś z disco polo! Szkoda słów :( A juz cię zaczynałam lubić :(
  • ~Eryk
    (2011-12-01 19:53)
    do Andrzeja - nawet nie wiesz jak jesteś w tym momencie żałosny i jak bardzo płaskim rozumkiem jesteś obdarzony. Jesteś swoistym dowodem na to, jak religia potrafi z człowieka zrobić nie myślącego pachołka, który myśli że jak ktoś używa terminu "szatan" to musi w niego dosłownie wierzyć. Nie masz owieczko pojęcia czym jest prawdziwy satanizm i na czym polega ta filozofia, więc bądź tak uprzejmy nie wyszczekiwać podobnych absurdów bo tacy jak ty kompromitują człowieka jako inteligentną istotę. Pozdrawiam wszystkie światłe umysły
  • ~MP
    (2011-12-01 19:23)
    Jeżeli ja płacę za abonament to nieżyczę sobie aby kogo kolwiek obrażano telewizja ma uczyć i wychowywać powinno być więcej słów cenzurowanych bo inaczej artysci myslą ze im wszystko wolno i schodza do poziomu dna zamiast dać młodym dobre wzory do naśladowania.Nie wszystko co modne to dobre/
  • ~wlodeusz
    (2011-12-01 08:23)
    Bogu już wystarczy. Stworzył kretyna, do którego nie może dotrzeć!...
  • ~chrześcijanin
    (2011-12-01 08:14)
    Takich jak on jest wielu - nic odkrywczego, przecież wiadomo że w Polsce i na Świecie dużo jest demonów, głupków i zwyczajnych durni. A pytanie z smsa to zwykły plagiat intelektualny, na dodatek z błędem logicznym. Więc panie darski (nie mam do niego żadnego szacunku) - idąc pana tokiem myślenia - skoro pan taki super muzyk to - zagraj pan utwór na gitarze którego nie da się nagrać i potem spadaj do piekielnych czeluści.
  • ~Andrzej
    (2011-11-30 23:58)
    Żałuję że 60sekund zycia straciłem pisząc ten komentarz na temat tego debila z tvp który nawet nie wie, że wierząc w szatana wierzy w Boga, gdyż tylko Bóg pozwoli szatanowi na działanie, idiota mysli że jest satanistą a tak naprawdę jest chrześcijaninem. Bóg pozwala czynić człowiekowi zło ponieważ na to pozwolił, dał wybór, ( wybieraj między dobrem a złem, to Cię czyni Człowiekiem) i tu jest cała tajemnica. A taki jeden debil myśli że jest lepszy od Boga. Co za Debil O jak mnie ******* ten pajac
  • ~mars
    (2011-11-30 22:34)
    kupa i pol porcji o aborcji i kosciele.
  • ~wieczorny gość
    (2011-11-30 21:36)
    Ewo masz całkowicie rację, we wszystkim. Dziwię się, że taki wpis znajduję w gazecie, w której z zasady nie da się czytać komentarzy, bo są wulgarne i prezentują poziom poniżej dopuszczalnego. A co do ostatniego zdania wpisu Pani Ewy dodam tylko taki wątek. Dawno, dawno temu, jak nie było jeszcze Internetu i piszących w nim troli, na starej ścianie budynku, w pobliżu kościoła, w małym miasteczku, był taki napis: "Bóg jest w sercu, nie w kościele", na dodatek na stacji kolejowej tego samego miasteczka pisało: "jedz mniej, bramy raju są wąskie" - Jakie to prawdziwe, dziś po tylu latach.
  • ~Ewa
    (2011-11-30 17:34)
    Pan Adam oryginalny nie jest, ponieważ identyczne pytanie zadał w powieści (Zegadłowicza? Gombrowicza?) jeden z bohaterów książki. A tak naprawdę pytanie samo w sobie jest głupie, ponieważ zawiera błąd logiczny. Aby to zrozumieć podam przykład. Ktoś mógłby zapytać: Jaki odcień bieli jest najbardziej czerwony? Na nielogiczne (a wydawałoby się, że podchwytliwe i inteligentne) pytania, po prostu nie ma odpowiedzi. I jeszcze jedno: prawdziwy Bóg nie ma nic wspólnego z klerem.
  • ~jot
    (2011-11-30 12:54)
    GŁUPEK nie mniejszy POwiatowy!

Może zainteresować Cię też: