Polska aktorka zaśpiewa z prezydentem

| Aktualizacja:

Historia muzyki zna pewną gwiazdę, która śpiewała dla prezydenta. Ale tym razem gwiazda zaśpiewa z głową państwa i z jego... małżonką!

wróć do artykułu
  • ~to n ie będzie nawet śpiew....
    (2011-11-24 09:17)
    ..."do kotleta", bo mało kogo w tym TUSKOLANDZIE na niego stać! :-(
  • ~f76
    (2011-11-24 09:30)
    wielką polską gwiazdę!!!??? A co ona takiego zrobiła? Granie w serialach?
    Podajcie mi chociaż jedną wielką rolę filmową tej gwiazdeczki (?)
    Może awanturowanie się w samolocie?
    Żeby być gwiazdą, trzeba po pierwsze trzymać poziom, tak w filmie i teatrze jak i w życiu osobistym, zagrac przynajmniej jedną wileką rolę, która staje się niezapomniana w pamięci widzów...
  • ~07
    (2011-11-24 10:38)
    może i gwiazda ale odrazu wielka bo wpuszczą ją pod żyrandol ??
  • ~Wyjaśnienie autora
    (2011-11-24 11:13)
    Wielka jest Pani Prezydentowa, więc automatycznie każdy w jej pobliżu staje się wielki, nawet Edyta Olszówka.
  • ~Ale jaja
    (2011-11-24 11:16)
    Wielka gwiazda???
  • ~wolny opalacz
    (2011-11-24 11:23)
    To prawdziwy dopust Boży , posłuchać takich kolęd to jak by się bylo w samym Betlejem . Tak wybitjna śpiewaczka jak i wybitna para prezydencka połechcze nasze uszy nadzwyczajnymi dżwiękami to jakbyśmy słuchali samego Kaliguli .
    Tamten władca też myślał że własną twórczością przynosi ulgę swojemu ludowi
    . Bardzo możliwe że to ta sama choroba . Ponoć to jest nieuleczalne . Cywilizacja tak poszła w przód że miejmy nadzieję . Jeszcze usłyszymy i Alleluja ! ! ! i do przodu Gojowy , do roboty .
  • ~AK
    (2011-11-24 11:23)
    Do tego śpiewaczego churu należy dołączyć Panią Wałęsową i Pana Palikota ze swoją menażerią.
    To dopiero bydzie kumpletny kuplet.
  • ~hel60
    (2011-11-24 11:25)
    a kto to kupi???///
  • ~Gruby
    (2011-11-24 11:26)
    Czy w związku z gabarytami bigosowej okładka również będzie większa?
  • ~kot w butach
    (2011-11-24 11:34)
    KPINA , SZYDERSTWO , WSTYD - JEŚLI OLSZÓWKĘ NAZYWA SIĘ GWIAZDĄ !!! TEMU KŁAMSTWU I PROFANACJI AUTENTYCZNYCH TALENTÓW TRZEBA POWIEDZIEĆ DOŚĆ !!!
  • ~goll
    (2011-11-24 11:39)
    a dlaczego nie zaprosili Henryki ?
  • ~cvv
    (2011-11-24 11:50)
    Myślałem, że chodzi o te 600 tys. zł co wydali właśnie na oświetlenie pałacu prezydenckiego - ze to taka niespodzianka dla podatnikow
  • ~w imieniu wdziecznych
    (2011-11-24 11:52)
    Z pewnością bezrobotni i 2 milionów glodnych dzieci będzie zachwycona. Dziękuję naszemu dobremu panu prezydentowi.
  • ~wigraszek
    (2011-11-24 11:58)
    A może by zaprosić duet Sobecka z panią Nelly?
  • ~nie uwierzycie kto
    (2011-11-24 11:59)
    Wielką polską gwiazdę??? no tak, zagrala w kilku telenowelach to wystarczy zeby byla wielka... co za ludzie.
  • ~mat.
    (2011-11-24 12:02)
    a panią prezydentową to pewnie rodzice nauczyli tych pięknych polskich kolęd.
    W przerwach między nadgodzinami w resorcie.
  • ~bond 007
    (2011-11-24 12:02)
    Jaki prezydent, taka gwiazda.
  • ~zaniepokojony
    (2011-11-24 12:08)
    Ile jej za to zapłaci ? Oczywiście z pieniędzy podatników. W dobie nadchodzącego kryzysu ...?
  • ~iza
    (2011-11-24 12:10)
    a kto weżnie za to kase?
  • ~i tyle
    (2011-11-24 12:11)
    Berlusconi tez wydał płytę . Tym ludzikom przy korycie odbija jak Neronowi.

Może zainteresować Cię też: