Polska aktorka zaśpiewa z prezydentem

| Aktualizacja:

Historia muzyki zna pewną gwiazdę, która śpiewała dla prezydenta. Ale tym razem gwiazda zaśpiewa z głową państwa i z jego... małżonką!

wróć do artykułu
  • ~puzo
    (2011-11-28 02:12)
    Krytyka krytykai obraza to co Wy umiecie i tylko na to was stac barany.
  • ~kiki
    (2011-11-25 13:08)
    To już jest koniec, niema już nic.
  • ~tyle w temacie!
    (2011-11-25 10:17)
    Ciekawe tylko kto to BADZIEWIE kupi i zechce sluchac??

    Chyba tylko 'dwor chrabiego pif-paf'!!
  • ~jaspa
    (2011-11-25 08:27)
    WIELU TUTAJ PISZĄCYCH NIE ODCZYTAŁO PRAWIDŁOWO INTENCJI PRZYŚWIECAJĄCYCH NAGRANIU KOLĘD.Nie potrafią czytać ze zrozumieniem, lecz od razu obrażają Bogu ducha winne osoby. Chamstwo i pospólstwo zatacza nienawiść.
  • ~ZBYCH
    (2011-11-25 08:21)
    NIGDY NIE WIDZIALEM I NIE SLYSZALEM ZEBY WILORYB SPIEWAL KOLEDY WSPOLNIE Z MEZEM BRONKIEM
  • ~nollet
    (2011-11-25 07:47)
    Bronek, przypomnij sobie MIędzynarodówkę, lada moment przyjdzie ci ją nucić w celi obok kumpli.
  • ~Warszawiak z dziada pradziada
    (2011-11-25 07:23)
    Żydówka śpiewa kolędy???
  • ~cezary
    (2011-11-24 22:39)
    Hrabia BUL Komoruski popatrzył na byłego premiera Włoch i pomyślał co ja jestem gorszy? To będzie profanacja kolęd.
  • ~biblijny
    (2011-11-24 22:33)
    Kolędy będzie śpiewał prezydent któremu przeszkadzał krzyż.Wtórować mu będzie
    córka ubeków a z Olszówki to taka gwiazda że nawet nie wiem co to za panienka.
    Cały nakład kupi Wiesio stuknięty PO-matoł.
  • ~POLAK
    (2011-11-24 22:25)
    Kto kupi ten krazek bedzie mial BUL na swieta!
  • ~aaa
    (2011-11-24 21:39)
    nie wielka "gwiazda" tylko wysoka. i taka z niej gwiazda jak z Komorowskiego "prezydent" a z Komorowskiej baletnica. a płyty nawet nie ściągnę nielegalnie z internetu.
  • ~hvż
    (2011-11-24 20:50)
    Tryumfy Króla Niebieskiego - to chyba o bronku czy może o donku
    Edyta przegięłaś - pewnie dzieci niewiele dostaną.
    No chyba że prezydęt bul vel żyrandol wstrzyma wymianę żarówek w żyrandolu i kupi cały nakład płyty.
  • ~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2011-11-24 18:10)
    Polacy ufaja Prezydentowi...75%...!! swietny rezultat...
    Wspanialy ten NASZ POLSKI PREZYDENT...

    maly nieudacznik prezes .nawet hymnu polskiego nie potrafil odspiewac...tylko z ziemi polskiej do wolskiej...chcial nas wyprowadzac...!
  • ~wróżka
    (2011-11-24 17:42)
    kto tego będzie słuchał? Artyści ze spalonego teatru. Muszą dorabiać do pensji?
  • ~obdarowany
    (2011-11-24 17:37)
    bardzo dziękuję za pamięć - gdzie można zwrócić ten prezent?
  • ~Belina
    (2011-11-24 17:24)
    Panie Adminie,
    może już czas zwinąć dla normalnych Polaków ten bezsensowny chocholi podarunek pary prezydenckiejświąteczny, bo nawet PeOfile nim się nie zachłystują !
  • ~~stareciacho
    (2011-11-24 17:22)
    A KIEDY WSPOLNE ZDJECIA W PLAYBOYU
  • ~taka prawda
    (2011-11-24 17:10)
    Dziadzia z Bulem kpia sobie z Polakow w zywe oczy !
  • ~do @Belina
    (2011-11-24 17:10)
    Znow na dopalaczach i w gooooownie PO szyje???
  • ~@psychol wiesio13
    (2011-11-24 17:09)
    Znow 'tworzysz' z Tworek - NIEUDACZNIKU ZYCIOWY??

    Pas kangury!!