Zobacz przyszłego zięcia pani marszałek. Ale przystojniak!

| Aktualizacja:

Była minister zdrowia ma córkę Kasię, a Kasia ma bardzo interesującego narzeczonego. Nie jest Polakiem, ale podobno uczy się naszego pięknego języka pod okiem przyszłej teściowej.

wróć do artykułu
  • ~zniesmaczona
    (2012-04-25 15:35)
    po za tym z doświadczenia wiem , że im ładniejsza dziewczyna czy chłopak tym jest bardziej pusta i zarozumiała , nie zawsze można mieć wszystko . Po za tym w dzisiejszych czasach można wszystkie mankamenty zatuszować jak robią to nasze gwiazdy , które "pięknieją w oczach"...
  • ~zniesmaczona
    (2012-04-25 15:30)
    czy kasa jest najważniejsza w życiu ? a gdzie uczucia i miłość...ludzie co wy wypisujecie , a może On ma więcej kasy od Niej?
  • ~Joanna Joanna
    (2012-02-14 12:37)
    Wspolczujmy mu takiej dziewczyny... szkoda ze poszedl na latwizne ale predzej czy pozniej i tak zakocha sie w normalnej, pieknej kobiecie. Ta kobieta ktora wybral jest wyjatkowo nieatrakcyjna i pozniejsze dzieci tez pewnie takie beda :(
  • ~polka
    (2011-11-24 19:43)
    Przyszły zięć nawet przystojny, ale córka bardzo przeciętnej urody - taka sobie...
  • ~mrówa1
    (2011-11-24 19:21)
    Co mnie to k... obchodzi! Pomoże mi w czymś ta wiadomość? Da mi to jeść? Opłaci rachunek za prąd albo gaz? Sr... na nią, jej córkę i zięcia:)
  • ~By
    (2011-11-24 18:01)
    To jakiś usański szpieg na szkoleniu w Polsce,
    podupcy, napisze brednie o zagrożeniu,
    zwerbuje Kopacz na wtykę (jeden już jest niejaki Radek Kabulski vel Sik z bydłoszczy) i wróci do swej laotańskiej wybranki w Toronto
  • ~golan
    (2011-11-24 17:31)
    kielecki burak przechrzta
  • ~powiedz to jeszcze raz
    (2011-11-24 17:15)
    Czy to ta Kopacz, która wszystko płytko kopała w Smoleńsku na metr głębokości szpadlem radzieckim jeszcze ???
  • ~k
    (2011-11-24 14:26)
    Co mnie obchodzi córka Kopacz a dopiero chłopak Kasi .
  • ~ciekawe
    (2011-11-24 13:52)
    Coś w niej widzi???
  • ~Genitaliusz
    (2011-11-24 13:44)
    To pewnie pejsaty.
  • ~kochał , kochał i miłował
    (2011-11-24 13:27)
    Mlodzi i przystojni też nie uwierzytelnią KŁAMSTWA i ZAPRZAŃSTWA .
    Niewidomo co jest gorsze , no przynajmniej ja nie wiem , wykożystywanie Tragedii Narodowej [ związanej z polityką ] czy wplątywanie dzieci dla poleprzenia wizerunku poliotycznego przez skompromitowanego działacza partyjnego .
    Chociaż mam władze na Smoleńsk nie poradze .
    Trudno żeby Młody i Jego Rodzinka , byli pierwsi naiwni , i nic nie kumali .
    Czy to w Canadzie brak dorobkiewiczów za wszelką cene [ nawet kompromitacji
    ] . Może na odległość tak nie boli .
    Zresztą miłość nie zna granic . U przyszłej teściowej do kariery politycznej .
  • ~FACET Z ZAGRANICY NA MEDYCYNIE W POLSCE
    (2011-11-24 13:21)
    TYLKO W POZNANIU MOZNA STUDIOWAC MEDYCYNE 4 LETNIA, GDZIE OBOWIAZYJE PRZED STUDIAMI BA LUB BS BEZ GPA (MOZE BYC PONIZEJ 3) I MINIMUM 2O MCAT. W USA I KANADZIE POTRZEBA BS LUB BA MINIMUM 3.9, 28-30 MCAT, OUT OF STATE TUITION W STANOWYM UNIWERSYTECIE OK. $25,000 ROCZNIE (W PRYWATNYM OK. $40,000 ROCZNIE), OK. $25,000 ROCZNIE NA UTRZYMANIE, KSIAZKI, ITP, TO DAJE OK. $50,000 X 4 LATA = $200,000. DO TEGO KOSZT HS I BA LUB BS OK. $100,000. CZYLI EDUKACJA KOSZTUJE OK. $300,000. W USA I KANADZIE SLABI NIE DOSTAJA SIE NA STUDIA MEDYCZNE. NA OK. 51,000 KANDYDATOW, OK. 17,000 NAJLEPSZYCH JEST PRZYJMOWANYCH. SLABI STUDENCI WYBIERAJA STUDIA NA KARAIBACH, MEKSYKU, I TERAZ NAWET W POLSCE. 6-LETNIA MEDYCYNA DLA STUDENTOW ZAGRANICZNYCH TO BLAZENADA O KTOREJ NAWET NIE PISZE, BO ABY SIE NA NIA DOSTAC TRZEBA TYLKO POKAZAC SWIADECTWO ZE SZKOLY SREDNIEJ (KTORA W USA I KANADZIE JEST NA POZIOMIE POLSKIEJ SZKOLY PODSTAWOWEJ) I PIENIADZE NA CZESNE. POLKI TAK WIEC NIE ZAZDROSCIE JEJ TEGO FACETA. HE IS CANADIAN LOOSER. POZNIEJ TAKIE NIEUKI DOSTAJA SIE NA REZYDENTURE W USA I NIE LECZA TYLKO ZALECZAJA LUDZI ZA GRUBE PIENIEDZE. JAKKOLWIEK FACET BEDZIE MIAL PROBLEMY, PONIEWAZ OSTATNIO MEDICARE W USA UCIELO 60% WYDATKOW NA REZYDENTURY. WIELE PROGRAMOW DLA REZYDENTOW JEST ZAMYKANYCH.
  • ~pigwah
    (2011-11-24 12:57)
    A kto ciebie uczyl jezyka polskiego, Janie Stanczyku ?
  • ~KANADYJSKI CWANIAK
    (2011-11-24 12:26)
    STUDIUJE MEDYCYNE W POLSCE BO W KANADZIE ALBO W USA DOSTAL NAPEWNO 12 PUNKTOW Z MCAT. A W POLSCE NIE POTRZEBA MCAT. WYNIKA Z TEGO ZE JEST KANADYJSKIM NIEUKIEM, KTORY MIAL TYLKO DO WYBORU WYSPY KARAIBSKIE I MEKSYK, GDZIE STUDIA KOSZTUJA OK. $200,000. W ZWIAZKU Z TYM ZE JEST DZIADEM WYBRAL STUDIA W POLSCE BEZ EGZAMINOW WSTEPNYCH KTORE KOSZTUJA OK. $90,000. PO TYCH STUDIACH ZDA FCFMG, I ROZPOCZNIE REZYDENTURE W USA, I POTEM PRAKTYKE ZA OK. $250,000 ROCZNIE. PO PROSTU KANADYJSKI CWANIAK BEZ ELEMENTARNEJ WIEDZY.
  • ~polka
    (2011-11-24 11:21)
    JEZELI TA PANNA BEDZIE MIALA CHARAKTER MATKI __ZAKLAMANIEC ---W TO SIE U DZIECI PODWAJA --To wspolczuje temu Przystojniakowi MYSLE ZE TO CHODZI MU O KASE BO URODA GO NIE ZAFACYNOWALA ---IDZIE NA LATWIZNE --TESCIOWA POMOZE ---BEDZIE SIE ZYLO LATWO --A NIE MUSI SIE PATRZEC Z DUZO NA ZONE --JEST TYLE PIEKNYCH POLEK
  • ~er
    (2011-11-24 11:08)
    JAKA BABA TAKI LANS ! ONA UCZY POLSKIEGO? ŻAŁOSNE!!! A DZIEWUCHA RÓWNIE BRZYDKA JAK MATKA!
  • ~stanczyk jan
    (2011-11-24 11:03)
    Studiuje madycyne na Polskim uniwerku , a kopacz uczy go Polskiego .Platworma to nienormalnosc.
  • ~Jan Stańczyk
    (2011-11-24 08:28)
    Widać ,że przystojniak robi to dla kasy

Może zainteresować Cię też: