Naga Doda w amerykańskim "Playboyu". Zobacz, jak wygląda!

| Aktualizacja:

Podobno każda gwiazda marzy, by w jakiś sposób zaistnieć w najsłynniejszym magazynie dla mężczyzn. Naszej różowej królowej właśnie się to udało!

wróć do artykułu
  • ~kochający pi rogi
    (2011-11-22 12:14)
    i tak wyląduje w burdelu bo tam jest jej miejsce tylko te postępowe media jak polsat tvn i kolorowe pisma zrobiły z niej piosenkarkę zresztą kiepską
  • ~ajkju
    (2011-11-22 12:32)
    jej matka powinna być z tego dumna bo niedawno cieszyła się z jej d...
  • ~mv
    (2011-11-22 12:36)
    to znowu ma przechlapane u nowaka. Nowy pozew jak nic!!
  • ~smigacz
    (2011-11-22 12:44)
    cyc i d.pa to jedyny jej talent
  • ~aga
    (2011-11-22 13:07)
    upadek Dodzi ? jak sprzedają się jej płyty ?
  • ~Bibilijny
    (2011-11-22 13:16)
    cytuje z tekstu artykuły :Podobno każda gwiazda marzy, by w jakiś sposób zaistnieć w najsłynniejszym magazynie dla mężczyzn.

    Przy takim odważnym postawieniu sprawy proponuje dodać : zamiast gwiazda - wstawić : doświadczona dama albo gdy niezaprawiona w trudzie zawodu to dzieweczka laseczka . Śmiem wątpić, by prawdziwa gwiazda chciała wystepować , albo by ją uwieczniać w tym szmatławcu sztucznych ponapychanych plastykiem dam o moralności liczonych w jednostkach dobrej kobyły.
  • ~luki
    (2011-11-22 13:52)
    upadła na samo dno, teraz zostaje jej tylko jedno miejsce
  • ~Wanda
    (2011-11-22 14:10)
    szkoda że to zrobiła, powinna w końcu zacząć się szanować i nie naśladować lady gagi lub podobnych osób, normalnie sie ubierac, wydać inteligentną , dobrze zaspiewaną piosenkę, wtedy pomimo że nie będzie skandalistką , lepiej na tym wyjdzie..
  • ~AD2011
    (2011-11-22 14:11)
    << Once a whore, always a whore >>
    ... George Orwell
  • ~judasz
    (2011-11-22 14:14)
    Kipeska piosenkarka ...kiepska i DENNA!!
  • ~Czesław pisze
    (2011-11-22 15:10)
    Na tym zdjęciu akurat wygląda ładnie. Naturalnie i tak jakoś dziewczęco! Podoba mi się!
  • ~fakt
    (2011-11-22 15:13)
    Co jej pozostało?Tylko pokazywanie tyłka.
  • ~@Czeslaw pisze
    (2011-11-22 15:38)
    VISION EXPRESS SIE KLANIA I ZAPRASZA!!!
  • ~al
    (2011-11-22 16:20)
    Teksty słabe, głos dobry ale nie w tych piosenkach. Jej wykonanie Demarczyk powalające ale... sława, sława i po sławie...to trzeba coś podrasować - IVENT SIĘ ZACZĄŁ ;)
    Film pod tytułem "Jak cyckami zdobywano dziki zachód"
  • ~Git Basista
    (2011-11-22 16:46)
    Działa bardzo racjonalnie. Wykorzystuje swoje 5 minut jako pieśniarka i jako "ciało".
    Za 5 lat już nie będzie miała co pokazywać i nie wiadomo czy jeszcze będzie miała jakieś estradowe "branie".
    Racjonalna osoba.
  • ~vagina
    (2011-11-22 16:54)
    gdzie jest
  • ~Psychiatra Prezesa
    (2011-11-22 16:54)
    Jak taki zachwyt nastąpił u amerykańskich koneserów piękna i sztuki , to jak nic Dodzia już siedzi na walizkach. Pa.
  • ~fPiSdu !
    (2011-11-22 17:07)
    też mi rewelacja...
    ona doopę i cycki non stop gdzieś pokazuje.
    jakby Jarek Kaczyński rozebrał się w Playboy-u to byłoby coś !
  • ~gość
    (2011-11-22 17:17)
    No wreszcie znajdzie sobie afroamerykanina który Jej dogodzi
  • ~p
    (2011-11-22 17:26)
    Sztuczne piersi -sylikon niech pokarze ogolona dupę .