Oto największa tajemnica rodzinna Beaty Tyszkiewicz

| Aktualizacja:

Wydaje się, że wiemy o niej sporo - pisała książki o swoim życiu, a środowisko niejednokrotnie o niej plotkowało. Ale jak się okazuje jest coś - a raczej ktoś - kogo wielka polska aktorka trzymała w cieniu całymi latami.

wróć do artykułu
  • ~PIRÓG
    (2011-11-21 19:12)
    Pewnie gej
  • ~ROMA
    (2011-11-21 18:53)
    LUDZIE JAK ONA WYGLĄDA TAZ TO PRAWDZIWA MUMIA
  • ~widz
    (2011-11-21 18:52)
    Toż to Elton John !!!
    Ona coś ściemnia ;-)
  • ~waldek
    (2011-11-21 18:35)
    A ja myslałem że największa tajemnica jest smierć zięciaci i dlatego ten śmieciowy tekst przeczytałem
  • ~madameh
    (2011-11-21 18:28)
    tak mieszkala w Karpaczu i chodzila jako dziewczynka do śp. dentysty dr. Sowinskiego. Znam to z jego opowiadan. Jej mama wowczas z dwojka dzieci pracowala w sanatorium przeciwgruzliczym dla dzieci.
    Zyli bardzo skromnie.
  • ~madameh
    (2011-11-21 18:21)
    Pani Beata kopci i to duuuuuuuuuzo ! Jak bylam w jej towarzystwie i Elzbiety Czyzewskiej w N.Yorku na kolacji a bylo to w 2000r gdzie juz tam byl zakaz palenia w restauracji to p. Beata palila na zewnatrz podpierajac sciane przed lokalem :)
    Zartujac mowila : ale wybraliscie restauracje,ze musze podpierac co chwile sciane :)
  • ~:)
    (2011-11-21 18:05)
    ~Adonis2011-11-21 15:47

    Powinieneś zmienić ksywkę na Lenin wiecznie żywy
  • ~Bibilijny
    (2011-11-21 18:02)
    Co ten facet ma na łbie , część czapki futrzanej, a może kawałek kebaba do łba mu sie przykleił , bo w tyle widać wyrwany zardzewiały kawatek blachy z napisem kebab. Nie ma co arystokracja , chodżą po mieście i gustują delikatne podniebienia , wieczorem zaś zaszaleją chyba w McDonaldzie.
  • ~amira
    (2011-11-21 15:59)
    nie byla w domu dziecka,wychowywala się w Wilanowie(palacu)potem rodzina mogla mieszkać daleko od domu.Mieszkala i chodzila do szkoły w Bierutowicach gdzie matce pozwolono pracować. A ty kuzyn chyba z PiSu
  • ~amira
    (2011-11-21 15:51)
    Pisala w biografii 0 bracie,wystarczy przeczytać
  • ~Adonis
    (2011-11-21 15:47)
    Stara pućka i jakiś ramol udający młodzieniaszka.
  • ~sjow
    (2011-11-21 15:31)
    Ojej Pani Beato to chyba fotomontaż z tym papierosem. To do Pani NIEPODOBNE, NIE WIERZĘ
  • ~DO POLONUSA
    (2011-11-21 15:31)
    A CO MIALA WIBRATOR W USTACH TRZYMAC? LEPIEJ JUZ PAPIEROS.
  • ~polonus
    (2011-11-21 15:27)
    Niegdyś wydawało się ze ma klasę. Teraz zeszła ma psy. Jak dama może pokazać się z papierosem w ustach na ulicy. Nie do pomyślenia u dam.
  • ~paparazzi
    (2011-11-21 15:22)
    Na zdjeciu Tyszkiewicz i Elton John na randce w Rumuni.
  • ~Emeryt
    (2011-11-21 15:17)
    Zbyszek, mało wiesz o damach.-jaka z niej dama -żałosna komusza sfołocz
  • ~Mr Ed z Gdanska
    (2011-11-21 15:02)
    Papieros w ustach ,, damy,, na ulicy , co za klasa
    Co za fason bez klasy !
    Tfu na psy schodzi wizerunek szanownej pani
    Na psy schodzi podstarzała gwiazdeczka
  • ~bartek
    (2011-11-21 14:59)
    Zbyszek, mało wiesz o damach.
  • ~ADAM
    (2011-11-21 14:57)
    Pani BEATO!!! Kocham Pania za LALKE i Pania Hanska. To jest juz klasyka filmu polskiego.Tak pieknej aktorki nie bylo do tejpory. Gratuluje talentu i zycze zdrowia.
  • ~BLAZENADA
    (2011-11-21 14:39)
    ONA Z CYGAREM W GEBIE A ON Z NASTROSZONA CZUPRUNA. TAK WYGLADAJA JAKBY ON KRECIL FILMY GEOGRAFICZNE TYPU BABA NA ZOLNIERZU NIZ KULINARNE.

Może zainteresować Cię też: