Czym poczęstował swoich gości prezydent Kwaśniewski?

| Aktualizacja:

Prezydent Aleksander Kwaśniewski wczoraj obchodził swoje urodziny. Skończył już 57 lat. Świętował jak zwykle w gronie przyjaciół. I to z jakim rozmachem!

wróć do artykułu
  • ~czekista
    (2011-11-16 16:08)
    Ot, po prostu najwybitniejsi członkowie partii zatroskanej o los robotników i chłopów, bawią się po ciężkiej pracy. Zwyczajna sprawa. A nawet jakby były bezy, to co?
  • ~buba
    (2011-11-16 16:09)
    A po torcie solenizant tradycyjnie pieprzyl w dwoch jezykach (jednoczesnie).
  • ~attache
    (2011-11-16 16:19)
    oby bez grypy filipinskiej..., lubię ludzi poważnych
  • ~Pieczareczka
    (2011-11-16 16:26)
    Kazdy z zaproszonych i przybyłych gości, dostał swoją goleń do obgryzienia. Dlatego potem ta torcina tak wspaniale smakowała.
  • ~ktos
    (2011-11-16 16:29)
    Co mnie to obchodzi ,jak Kwasniewski swietowal ,naprawde b.wazna informacja ,juz wazniejszych nie ma w kraju?
  • ~Seweryna
    (2011-11-16 16:33)
    W latach 80-tych naród wybrał go na przedstawiciela sojuszu robotniczo-chłopskiego.
    W latach 90-tch Kwachu zasmakował w kawiorze i drogiej gorzale - i tak oto narodziła się NOWA SZLACHTA III RP.
    A ty, goopi ćwoku, zapierd**laj po 12 godzin/dobę i patrz jak się SZLACHTA bawi...
  • ~tylko pytam
    (2011-11-16 16:41)
    A co nas obchodzi co TA KOMUSZA MENDA JE I CO PIJE???
  • ~nollet
    (2011-11-16 16:47)
    To żadna wiadomość o świętowniu Kwaśneiwskiego, ale lepsza niż o świętosci magika Wojtyły, lub jakiegoś innego nawiedzonego capa!
  • ~ja ja
    (2011-11-16 16:49)
    Może to już moje ostatnie ... na wolności ? - POmyślał i POpijał na umór .
  • ~PZPR47
    (2011-11-16 16:51)
    NIECH KWAŚNIEWSKI I JEGO OBRZYDLIWA ŻONKA OD BEZ NAJPIERW ROZLICZA SIĘ Z MAJĄTKU , KTÓREGO DOROBILI SIĘ W DZIWNYCH I ZALATUJACYCH KRYMINAŁEM OKOLICZNOŚCIACH. A PÓŹNIEJ MOŻEMY SIE WSPÓLNIE CIESZYĆ.
  • ~hahahaha
    (2011-11-16 16:57)
    Kwach to ZLODZIEJ, byly czlonek ubeckiej partii PZPR, partii zlozonej z pacholkow ZSRR. To typowy czlowiek "honoru" i "ALTORYTET" POlaczkow.
    Wy gamonie nawet sie tego nie wstydzicie!
  • ~kwach
    (2011-11-16 16:58)
    co mnie to obchodzi urodziny jakiegos pijaka
  • ~vh