Nowy projekt Weroniki Marczuk. Teraz pojawi się na...

| Aktualizacja:

Weronika to prawdziwa kobieta renesansu: robi interesy, nieźle tańczy, zasiada w jury telewizyjnych show... Do tej długiej listy trzeba dopisać jeszcze jedną umiejętność.

wróć do artykułu
  • ~ciekawy
    (2011-11-15 23:16)
    ...robi interesy... Owszem, pod stołem, a idioci ją kreują chyba na zasadzie: im więcej ukradnie tym więcej trzeba jej dać.
    A ona? Cóż, takie koło gospodyń wiejskich, tańczy śpiewa, podskakuje, daje zupy i gotuje. I jedni głupi ją promują, drudzy głupi płacą. Tylko w czym tkwi tajemnica? Kto to wyjaśni?
  • ~Blekot
    (2011-11-15 23:05)
    "Weronika to prawdziwa kobieta renesansu: robi interesy..." Tylko ta fraza jest prawdziwa "robi interesy" i tyle.
    Przekładanie takiej kwoty pieniędzy pod stołem w gotówce narusza przepisy o obrocie, ale nie wiadomo dlaczego jej wolno nieprzestrzegać przepisów.
    Promowanie tej Pani raczej jest śmieszne i niepoważne. Nie zasługuje na taką promocję. Tańczy raczej tak sobie - słabo. Byli lepsi i odpadli. Być może ma wiedzę o tańcu bo podobno tańczyła w jakimś lokalu nocnym, a tam bywają znawcy.
  • ~skoblar
    (2011-11-15 20:19)
    Weronika, jak ty pięknie na rurze tańczyłas na Wybrzeżu. Pozdrawiam
  • ~RIMET
    (2011-11-15 19:51)
    TWARZ MARCZUK, TWARZA MAFII I DZIENNIKA...
  • ~kataryniarz
    (2011-11-15 19:17)
    Bycie znaną zapewnia inne traktowanie przez nasze prawo !
  • ~jasiukon
    (2011-11-15 18:18)
    Promujcie naprawdę warte tego osoby . Jest ich wiele. Pani Marczuk już pokazała co potrafi.
  • ~eew
    (2011-11-15 17:34)
    ech... jak ja nienawidzę tego zasranego kraju
  • ~obiektywnie
    (2011-11-15 16:49)
    Tylko w Polsce jest możliwe żeby robić bohatera z ... ukraińskiej prostytutki.
  • ~normalny
    (2011-11-15 15:29)
    i tak jej nie uratuje przed ekstradycja
  • ~super !!!
    (2011-11-15 13:50)
    WERONISIU !!! BĄDZ ODWAZNA I RÓB SWOJE ...Kochamy Cię i życzymy samych sukcesów!!!
  • ~jolc
    (2011-11-15 13:49)
    łapówki oddała jak tak to won na Ukraine
  • ~@
    (2011-11-15 11:48)
    Wszechstronna Kobieta.na rurze zatańczy, ... , skrzywdzoną zagra teraz zaśpiewa ;)
  • ~Merkel
    (2011-11-15 11:28)
    W ramach choreografii, powinni zrobic scenke z przekazywaniem torby pod stolem. I dodac jakis maly zart w stylu "kto by pomyslal, ze w srodku sa pieniadze...".
  • ~..
    (2011-11-15 11:16)
    POdobno obiecała przekazywać 10% z łaPÓwek na cele dobroczynne

Może zainteresować Cię też: