Czy Marta Kaczyńska kupuje nowe mieszkanie?

| Aktualizacja:

Mamy kryzys i tego ukryć się już nie da. Ale podobno i w tych trudnych czasach można poczynić dobre inwestycje. Tabloid twierdzi, że córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej chce zainwestować w nieruchomości. A może szuka nowego miejsca na ziemi?

wróć do artykułu
  • ~re:~Gość
    (2011-11-15 08:41)
    Mylisz sie.
  • ~Gość
    (2011-11-14 15:54)
    ~Ala2011-11-14 12:52
    Ma kupe kasy, ale za grosz gustu: te buciki i te cieniutkie nozki, Boze drogi, lustra nie ma?

    a co ci zawistniaku do tego? Jestem przekonany, że wyglądasz dużo gorzej.
  • ~kontakton
    (2011-11-14 15:14)
    A ...g...o. to kogo obchodzi co kupuje sobie M.Kaczyńska jest prywatną osobą nie publiczną
  • ~HAHAHAHAHA
    (2011-11-14 14:24)
    TE APARTAMENTOWCE WYGLADAJA JAK PRZEDSZKOLE W PRL-u.
  • ~Ala
    (2011-11-14 12:52)
    Ma kupe kasy, ale za grosz gustu: te buciki i te cieniutkie nozki, Boze drogi, lustra nie ma?
  • ~@SKSK i docare
    (2011-11-14 11:14)
    A wam co CHAMY POmatolskie ???

    Zal wam smierdzace doooopy sciska??? Tez sobie kupcie!

    DEBILNY ARTYKULIK, A HOLOTA z pelo ma kolejny POpis!!
  • ~dorace
    (2011-11-14 10:29)
    Marta 3 miliony Kaczyńska-Dubieniecka wzbogaciła się na 1000 złotowych emeryturach biednych moherów.
  • ~SKOK
    (2011-11-14 10:13)
    to ładnie tatuś nakradł w PRL i III RP ,że cureczka po roku pracy dorobiła się takiego majątku .Widać ,że ułaskawienia na lini Teśc - zięć są prawdziwe ?
  • ~Zbigniew
    (2011-11-14 09:59)
    Autor nie wie co pisze. Pani Kaczyńska mieszka obok.
  • ~a co u ryżego
    (2011-11-14 09:57)
    Uśmiercanie PiS-u stanowi ulubione zajęcie rządowych mediów. W równym stopniu jest oznaką chorobliwych obsesji trawiących pracowników ośrodków propagandy, jak ich zabobonnej wiary w moc słowa pisanego. Wielu z nich zdaje się wierzyć, że projekcją życzeń można zastąpić rzeczywistość, a ponieważ zabobon ten podziela większość Polaków festiwal uśmiercania PiS-u trwa nieprzerwanie od co najmniej 6 lat. W okresach powyborczych przybiera postać masowej histerii,