Zgadnij, ile wynosi emerytura wielkiego polskiego aktora?

| Aktualizacja:

Polscy emeryci nie mają łatwo. Wielu z nich boryka się problemami finansowymi, bo wysokość świadczeń zazwyczaj nie przyprawia o zawrót głowy. Jednak informacja o sytuacji wspaniałego polskiego aktora naprawdę szokuje.

wróć do artykułu
  • ~Kibic 005
    (2011-11-04 11:34)
    Panie Janie, niech Pan przekarze te głodowe pieniądze agentowi Tomkowi, on ma mało.
  • ~kij
    (2011-11-04 11:37)
    polska to dno,musi byc rewolucja
  • ~nollet
    (2011-11-04 11:42)
    Jan Kobuszewski, dla mnie to geniusz aktorski! Dzis byle śmieć aktorski zarabia w jeden dzień więcej niż jan Kobuszewski przez miesiąc! Co mam powiedzieć? Mogę wspólczuć i wspólczuję, dla mnei w czasach mojej mlodosci- jest 8 lat starszy, był i pozostał do dziś geniuszem aktorskim. Panie Janku zdrowia życzę i szczęscia by Cię nigdy nie opuszczało!
  • ~anka
    (2011-11-04 11:42)
    a ja mam taka emeryture i musze zyc
  • ~gość
    (2011-11-04 11:53)
    Mógł płacić składki od większych zarobków a nie minimalną składkę ZUS to miałby większą emeryturę. Albo mógł odkładac na starość z dużych pieniędzy jakie zarabiają aktorzy. A jak mają żyć inni którzy ciężej pracowali przez całe życie i mają mniej niż Kobuszewski !!!
  • ~Kochamy Pana
    (2011-11-04 11:53)
    Kochany przez fanów PANIE KOBUSZEWSKI !!! Nie płynie PAN z prądem pełowskim i stąd taaaka wielka emeryturka !!! Gdyby PAN POpluł na "piżdzielców " wnet zus przeliczyłby PANU emeryturę !
    Kochamy PANA za wszystko co PAN sobą reprezentuje !!!
    podkreślić ---WĘŻYKIEM --- !!!
  • ~dziady sejmowe
    (2011-11-04 11:53)
    Za to mundurowi w tym ryj Tomek bawidamek w wieku 35 lat - 4 tys zł do łapy.
    Takie kur... przepisy wprowadziły sejmowe pOsły!
  • ~inżynier
    (2011-11-04 11:56)
    Kochany Panie Janie,
    Bardzo Panu współczuję z powodu zetknięcia się z naszym państwowym ubezpieczycielem - ZUS. Pan, jako artysta, którego szczerze podziwiam od lat, jest niestety (albo na szczęście) nieco oderwany od rzeczywistości. Pańska nadzieja, iż pańskie 1200 zł komuś się przyda jest oczywiście prawdziwa. Ale Pan pewnie miał nadzieję, że to przyda się komuś, kto potrzebuje pomocy. Nic bardziej mylnego! Oczywiście, że każda suma przyda się - urzędnikom ZUS lub innym państowym, którzy maja się dobrze, ale zawsze potrzebują jeszcze więcej. Ot, twarda rzeczywistość.
  • ~qwerty
    (2011-11-04 12:00)
    a niech ktoś w końcu powie ile "gwiazdy" odprowadzają składek do ZUS od swoich niebotycznych pensji?
  • ~mira
    (2011-11-04 12:03)
    55 lat pracy ale czy były składkowe ???
  • ~Miro
    (2011-11-04 12:05)
    Placilo sie niskie skladeczki,to ma sie niskie emerytureczki.
  • ~Wojtek
    (2011-11-04 12:13)
    A jaką ma mieć emeryturę, jak większość zarobków pochodziła z umów o dzieło z odliczeniem 50% kosztów własnych i bez opłacanych składek emerytalnych? Nie odprowadzał składek do ZUS bo dzięki temu więcej pobierał "na rękę" to teraz tak ma.
  • ~ja ja
    (2011-11-04 12:14)
    Taaa...A emerytowani UB i SB-cy się śmieją .
  • ~NorvidNH
    (2011-11-04 12:16)
    oni i Tusk dajcie kupie WOJEW ÓDZKIEMU I Lisowi PO 2 MILIONY A WEŹCIE Janowi Kobuszewskiemu!
  • ~patrycja
    (2011-11-04 12:16)
    co tam niska emerytura, ważne że pan Jan popiera platformę obywatelską
  • ~weteran.
    (2011-11-04 12:18)
    A mnie po 65 latach 1100złotych, i na pewno w cięższych i gorszych warunkach.
    Pracowałem jako mechanik samochodów ciężarowych.
  • ~do: kibic005
    (2011-11-04 12:19)
    Kibicku , Tomasz Kaczmarek - poseł elekt - zrezygnował , więc daruj sobie . Nie on wymyślił kretyńskie prawo. A Panu Janowi współczuję . Dobrze, że może jeszcze pracować ! Ale co mają mówić ci, którzy też ciężko całe lata pracowali, mają głodowe emerytury i zdrowie nie pozwala im pracować ?
  • ~POdode
    (2011-11-04 12:26)
    Trzeba się było urodzić 50 lat później. Dziś byle "gwiazdeczka" dziennikarska, aktorska, piosenkarska, menadżerska PObiera krocie za bezdurno ! O emerytach typu sędziowie, mundurowi i agentura sbecko-ubecka mówić się nie chce !
  • ~emerytowany nauczyciel
    (2011-11-04 12:27)
    Biedny ,rozżalony na państwo.A jak to się stało ?Musiał nie odkładać składek przez wszystkie lata i tyle, a teraz ma pretensje.Zarabiało się,ale o emeryturze się nie myślało .Dziwne, że mało zarabiający nauczyciel po 35 latach pracy i uczciwego odkładania składek ma emeryturę średnio na rękę 1450 zł ,a aktor po 55 latach pracy nie.Ktoś popełnił błąd.
  • ~otco
    (2011-11-04 12:40)
    SZACUNEK PANIE JANKU JEST PAN WIELKIM AKTOREM, ALE NIESTETY WIELU EMERYTÓW I RENCISTÓW ZA TAKIE PSIE PIENIĄDZE MUSI SIĘ UTRZYMAĆ. TO MA BYĆ XXI WIEK ? AŻ SIĘ BOJĘ MYŚLEĆ JAKA EMERYTURA MNIE CZEKA BRRRRR