"Pochodzę z małego miasta, gdzie wszyscy są po ślubie, mają dzieci albo się ich spodziewają. Jest mi więc trochę trudno, kiedy wracam do domu... To pewnie dlatego wiele osób myśli, że jestem lesbijką" - wyjaśniła 29-letnia wokalistka znana z hitu "Since You Been Gone".

Reklama

Gwiazda wyznała, że gdy pojawia się w swoim rodzinnym miasteczku Burleson w stanie Teksas, często słyszy komentarze w rodzaju: "Nie rozumiem dlaczego nie masz męża". "Odpowiadam wtedy, że po prostu nie wszyscy mają szczęście w miłości. Jak na Burleson, jestem starą panną!" - oznajmiła piosenkarka w wywiadzie do programu "The View" na kanale ABC.

Poproszona o uchylenie rąbka tajemnicy na temat jej życia prywatnego, Clarkson zdradziła: "Spotykałam się z kilkoma fajnymi facetami, ale nie spotkałam jeszcze tego, z kim chciałabym spędzić resztę życia. Nie poznałam jeszcze mężczyzny, dla którego mogłabym odłożyć na bok moją karierę".

Kelly Clarkson rozpoczęła swoją drogę na szczyt od wygranej w 2002 roku amerykańskiej wersji programu telewizyjnego "Idol". Piosenkarka 25 października wydała nową płytę pt. "Stronger". To już piąty studyjny album w jej dorobku.