Studio, tarasy i cztery łazienki. Tak mieszka znany kompozytor!

| Aktualizacja:

Własne studio nagraniowe, cztery łazienki, ponad 200 metrów tarasów, ogromny garaż. Takich luksusów Piotrowi Rubikowi i jego rodzinie może pozazdrościć każdy. Muzyk do nowego domu zamierza przeprowadzić się lada dzień.

wróć do artykułu
  • ~GOŚĆ
    (2011-10-25 06:15)
    sraty pierdaty
  • ~Strach sie bac
    (2011-10-24 09:12)
    Zenujace jest ze sie mozna taka dziadowska architektura chwalic. Podobna jest to bieda domow kanadyjskich/ Pan Zbynio z dyskusji prawdopodobnie na socjalu, jak wiekszosc emigrantow w tamtym kraju.
  • ~rycho
    (2011-10-24 08:31)
    szkoda pieniędzy na takie dziwoląg architektoniczny ni to piekarnia nit to lakiernia a gdzie żyć?
  • ~Zbigniew z Kanady
    (2011-10-24 05:48)
    odpowiadam panu Awatar: mam w domu cztery łazienki i garaz na dwa samochody, ponieważ mamy dwa samochody. I jest nas dwoje. W weekendy przyjeżdżają do nas dzieci ze swoimi dzićmi, wtedy to wszystko jest w uzyciu. I tak moze się dziać w kraju, gdzie zasadą bytu ludzi jest szacunek dla drugiego człowieka, dla pracy, szczególnie dla tych - wybitnych. Tu nie rządzi chamstwo i prymityw. Od tego właśnie wyjechałem z Polski, mimo, że nie była to łatwa decyzja. Ale dobra: Wysoko tutaj cenimy twórczość pana Rubika, bylem na jego, już trzech w Kanadzie, koncertach. Wspaniałe, Bilety były drogie - i to dobrze. I szczerze mu gratuluję domu, choć ja, w jego przypadku, wyjechałbym z Polski jak najszybciej. Wrócimy, kiedy ludziom w Polsce wróci życzliwość i szacunek do innego człowieka. Musiacie z tym sobie poradzić, bo inaczej zostaniecie w tej swojej nienawiści i prymitywnej złości - sami sobie. Żal mi Polski. Poraża ta potworna nienawiśc "each other". Niech Pan przypadkiem nie ugryzie się w rękę, bo zginie Pan od własnego jadu. Pozdrawiam
  • ~Bader
    (2011-10-23 21:50)
    I żeby mu krowa zdechła
  • ~Laszka
    (2011-10-23 17:51)
    W rozwinietym kraju to normalny standard jednorodzinnego domu, nic nadzwyczajnego.
  • ~wilanów
    (2011-10-23 15:33)
    apeluje ,nie kupujcie jego kompozycji bo to kocie wymiociny, dom w dużej czsci na kredycie , rubik kredytu nie spłaci i z paskudzką kupią mieszkanie na żoliborzu tego im serdecznie życzymy,banki już z nim negocjują spłaty ,ale on mówi że da rade,jak sprzeda beznadziejną swoją kocią muzyczke.A tak na marginesie po co takim liliputkom taka chawira,oni mają po 150 cm wzrostu,i buty na koturnach.
  • ~przyśmiewca.
    (2011-10-23 13:43)
    taaaa. aż 4-łazienki.1-do mycia nóg.2-do rąk,3-twarzy. 4-do dupy.
  • ~Awatar
    (2011-10-23 13:23)
    Do: ~Zbigniew z Kanady2011-10-22 19:37 nam też nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, cieszymy się jak cholera!. Niech przynajmniej jemu będzie dobrze, ta jak 10 milionom okradzionych wskutek przemian kapitalistycznych w Polsce jest źle, a nawet bardzo źle. A tak na marginesie, powiedz panie Zbyszku z Kanady ile tym masz łazienek, garaży i domów na całym świecie? I czemu to proszę, zrejterowałeś z kraju tych szczęśliwych ludzi w stylu Piotra Rubika?
  • ~Awatar
    (2011-10-23 13:17)
    Miałem kiedyś znajomego, kolegę, - kurdupla, który jeździł ogromnymi samochodami osobowymi i to takimi, że ledwo mu wystawała gółwka zza deski rozdzielczej. Podkładał pod mały tyłeczek kilka poduszek, żeby cokolwiek widzieć i z trudem sięgal krótkimi nóżkami do oddalonych pedałów. Ale nie zmienił przyzwyczajeń. Pan P. Rubik też do gigantów fizycznych nie należy i to pewnie by tłumaczyło po części ten megalomański projekt architektoniczny jaki zasiedla z młodocianą żoną i dzieckiem. A do jego fanów apel: kupujcie jego dzieła, bo dużo "kasy" potrzebuje na na utrzymanie tego archtektonicznego monstrum tak charakterystycznego dla nowobogackich.
  • ~keya
    (2011-10-23 11:23)
    Wyjątkowe paskudztwo!
  • ~@Zbigniew z Kanady
    (2011-10-23 11:02)
    Taaaaaaaaaaaaak ,
    zdelegalizowac pis -dz...w



    ...a wlasciwie czy to kogos obchodzi co kto ma , a gdzie prywatnosc???

    MASZ RACJE !!!
  • ~bibi
    (2011-10-23 10:33)
    Te łazienki to zapewne po to aby zmyć niesmak po swojej twórczości
  • ~widmo
    (2011-10-23 10:15)
    tylko 4 sypialnie?? żenada, standardem jest 7 sypialni dla kazdego z małżonków, dzięki czemu nie muszą w ciagu tygodnia spać dwa razy w jednym łóżku. Oczywiście każda sypialnia powinna mieć swoją łazienkę, garderobę, siłownię, saunę, salon wypoczynkowy, salę nagrań, studio fotograficzne oraz salę kinową i barek. Sala biladrowa powinna być jedna dla wszystkich, oprócz tego salon mini golfa oraz mini tor gokartowy.
  • ~kloc z paslekowizny czy cos
    (2011-10-23 10:01)
    a ja mom tykle lozienkow ile kce
    wystawiam dupsko za chalupine i srom gdzie wlizie ot co.
    a i tarasow mam po pachy gdzie nie spozirom tam i taras zaraz
  • ~4 ŁAZIENKI
    (2011-10-23 09:36)
    ALE BĘDZIE S..ANIE!
  • ~Zbigniew z Kanady
    (2011-10-23 05:56)
    Czy jest sposób na to, żeby wygasić kwitnące w Polsce prostactwo?
  • ~do oszusta
    (2011-10-22 20:31)
    w kanadzie masz POlską klawiaturę mitomanie z sochaczewa?
  • ~Zbigniew z Kanady
    (2011-10-22 19:37)
    Straszliwa włupota płynie z tych komentarzy. Fakt, że tak wybitny człowiek jak Rubik, który osiągnął sukces artystyczny oraz marketingowy, buduje dom - jest rzeczą oczywistą. Ale slepa, bezinteresowna nienawiść prostaków może przesłonić kazdy sukces. W K|anadzie, gdzie od lat mieszkam, bo uciekłem od tego polskiego prostactwa, takie domy sa normalnością, a osoby tak wybitne jak Rubik mają tego typu domy w kilku miejscach na świecie i NIKOMU TO NIE PRZESZKADZA.
  • ~głosujcie tak dalej ciemniaki
    (2011-10-22 16:07)
    Taka to pełowska POlska na ktorą ciemniaki głosują. Jednemu sie wylewa i nie wie co ma z pieniędzmi zrobić, a drugi żre czerstwy chleb i pasztetówkę marki auchan z kciukiem.