Andrzej Wajda nie spełni marzenia Danuty Wałęsowej

| Aktualizacja:

Już wiadomo, kto zagra Lecha Wałęsę w filmie "My, naród polski". A kto wcieli się w postać żony legendarnego lidera "Solidarności"? Sama Danuta Wałęsowa ma faworytkę, ale chyba nie jest to ulubienica Andrzeja Wajdy.

wróć do artykułu
  • ~katar
    (2011-10-09 20:29)
    gral bandziora to moze zagrac i Bolka na jedno wychodzi -kapus
  • ~wojtek
    (2011-10-09 17:31)
    Jak by to powiedziała Krzywonos: " za wszystkie zasługi oddane PO o tę jedną rolę proszę" Za DARMO! i zadedykują ją Donaldowi...
  • ~kawał drewna
    (2011-10-09 13:43)
    Joasia Brodzik -świetna aktorka jak na manekina
  • ~bydłomatołki
    (2011-10-09 13:43)
    Tylko Krzywonos jest w stanie godnie to odegrać.
  • ~sebeks
    (2011-10-09 10:56)
    młoda była ładna
    a brodzik to jest od reklam.
  • ~RIMET
    (2011-10-09 10:57)
    FILM POWINIEN MIEC TYTUL "JA BOLEK"...
  • ~jola
    (2011-10-09 10:59)
    Czy film będzie dokumentem czy bajerem.Ciekawe czy będzie o Bolku?
  • ~krzyk
    (2011-10-09 11:02)
    Lecha wałęse powinien zagrac Rysiu z klanu
  • ~Bolek z POPOwa
    (2011-10-09 15:42)
    A czy będą sikali do ...?
  • ~Tade
    (2011-10-09 15:50)
    Pani Joanna Brodzik jest nie tylko ładna, ale i zgrabna. Ma np. bardzo fajny biust (przynajmniej miała kiedy go ostatnio pokazywała). Pani Danuta jest jednak znacznie szczuplejsza i figurą jej nie przypomina.
  • ~poleszuk
    (2011-10-09 10:34)
    Rzeczywiście, Więckiewicz ma duże doświadczenie w graniu czarnych charakterów. Dobry wybór.
  • ~jo
    (2011-10-09 10:35)
    Kiedy POsłuszny Wajda przestanie płodzić Filmy ?
  • ~walentynowicz
    (2011-10-09 10:50)
    Film zapewne będzie miał duża oglądalność. Wszystkie szkoły obejrzą obowiązkowo, wirtualnie tworzoną historię.
  • ~kkonakton
    (2011-10-09 13:22)
    Niech Wałęsa i Wajdą kręcą film za swoje p[ieniądze ...ale nie podatników
  • ~my
    (2011-10-09 10:50)
    AAA...pewnie wlasnie wrociles z kosciola i byles u spowiedzi...taki dobry z ciebie katolik...zostaw tego laptopa, i idz poczytaj, do czego prowadzi nienawisc i nietolerancja...chcesztak skonczyc???
  • ~Wiesio 13 bicz na PiSiory
    (2011-10-09 11:21)
    Każdy aktor ,który otzyma propozycje gry w tym filmie musi rozważyć czy warto grać w filmie fałszującym historie. Czy dla pieniędzy warto brać udział w bezczelnym fałszowaniu historii???
    Film bedzue gloryfikacją dla tajnego ubeckie donosiciela Bolka. - postaci obrzydliwej ,zakłamanej ,podłej!!!
    Gdy w 1070 roku wojsko strzealło do Polaków na Wybrzeżu TW Bolek donosił na swoich kolegów w stoczni. Za pieniądze!!! Później szantazowany przez SB po dzień dzisiejszy robił wszystko co chciała SB.
    Czy warto dla pieniędzy brać udział w ordynarnym fałszowaniu historii???
    To musi rozważyć w sumieniu każdy kto otrzyma propozycję grania w tym ubeckim gniocie.
  • ~curus z najduchem bo samiec z drugiej irlandi
    (2011-10-09 11:49)
    druga japonia a pasuje druga irlandja co curus zplodzila w trakcie filmu nie-slubnego najducha i tu curus naj-lepiej pasuje bo lech-`bolek` terz zmajstrowal naiwnej dziwce to samo? a walese to janusz gajos roczniki pasuja jak ulal on taki pancerniak i dzis dziadek wajda jeszcze nie glosowal bo podali jusz frakcje wyborcow to tylko 2.% glosowalo och cienki bolek na wyborach pali~maryche~`kot = premierem rozjuszlo moherow do maxa ?
  • ~Bibilijny
    (2011-10-09 13:13)
    Ale jaja, Wałęsowa Danuta , ma ją grać podobna do niej (ale według Danki W. , bo ta co ma grać ma prawdopoodbnie odmnienne zdanie), o Bolku film , kto na to wykłada kasę, Wachowskiego Mieczysława będzie grał on sam , a Kaczyńskich , a tych co przekręcili w Art-B ,a Slowika co ulaskawil , kto to będzie, a Cygana z Popowa ? Zapowiada się ,że będzie chyba to film raczej komediowy tym bardziej ,ze scenarzystą ostał sie Głowacki Janusz. Będzie to zapewne superproduckja z duzym budżetem przez co wielu się dobrze pożywi, reszta mało istotna, bo kto na to pójdzie, by te głupoty ogłądać. Najlepiej jakby Bolek wystąpił sam, bo wtedy byłby najlepszy ubaw.
  • ~cyryl
    (2011-10-09 13:32)
    Wajda pisze historię od nowa. W głównych rolach zatrudni byłych esbeków i ich konfidentów?
    Wstyd panie Wajda.

    PS. A sam kiedyś bezgranicznie wierzyłem Wałęsie - lecz ten sprzedał moje ideały za marne srebrniki i obecnie robotnicy mu ''śmierdzą''. Ależ gnój zrobił się z tego kraju...
  • ~normalny
    (2011-10-09 18:54)
    Do wszystkich czepiających się Andrzeja Wajdy: Ale z was zawistne małostkowe ludziki. Wasze wypowiedzi to dno i wodorosty! To wy chcielibyście zakłamać historię, którą znacie tylko z książek i TV. A wasza mowa to bełkot, pozbawiony argumentacji. Żal mi was ludzie. Wyrazy współczucia. Kiście się dalej we własnej złości na świat. To wasz problem