Andrzej Wajda nie spełni marzenia Danuty Wałęsowej

| Aktualizacja:

Już wiadomo, kto zagra Lecha Wałęsę w filmie "My, naród polski". A kto wcieli się w postać żony legendarnego lidera "Solidarności"? Sama Danuta Wałęsowa ma faworytkę, ale chyba nie jest to ulubienica Andrzeja Wajdy.

wróć do artykułu
  • ~Pani Danuto czy naprawdę chce
    (2011-10-09 10:31)
    Pani aby postać żony Lecha Wałęsy zagrała taka idiotka i koszmarnie kiepska aktorzyna ?
  • ~poleszuk
    (2011-10-09 10:34)
    Rzeczywiście, Więckiewicz ma duże doświadczenie w graniu czarnych charakterów. Dobry wybór.
  • ~jo
    (2011-10-09 10:35)
    Kiedy POsłuszny Wajda przestanie płodzić Filmy ?
  • ~walentynowicz
    (2011-10-09 10:50)
    Film zapewne będzie miał duża oglądalność. Wszystkie szkoły obejrzą obowiązkowo, wirtualnie tworzoną historię.
  • ~my
    (2011-10-09 10:50)
    AAA...pewnie wlasnie wrociles z kosciola i byles u spowiedzi...taki dobry z ciebie katolik...zostaw tego laptopa, i idz poczytaj, do czego prowadzi nienawisc i nietolerancja...chcesztak skonczyc???
  • ~sebeks
    (2011-10-09 10:56)
    młoda była ładna
    a brodzik to jest od reklam.
  • ~RIMET
    (2011-10-09 10:57)
    FILM POWINIEN MIEC TYTUL "JA BOLEK"...
  • ~jola
    (2011-10-09 10:59)
    Czy film będzie dokumentem czy bajerem.Ciekawe czy będzie o Bolku?
  • ~krzyk
    (2011-10-09 11:02)
    Lecha wałęse powinien zagrac Rysiu z klanu
  • ~do roboty
    (2011-10-09 11:16)
    No i prosze bardzo. Tepa czesc tzw. obywateli RP zaczyna puszczac baki. A zebow umyc to im sie nie chce.
  • ~Wiesio 13 bicz na PiSiory
    (2011-10-09 11:21)
    Każdy aktor ,który otzyma propozycje gry w tym filmie musi rozważyć czy warto grać w filmie fałszującym historie. Czy dla pieniędzy warto brać udział w bezczelnym fałszowaniu historii???
    Film bedzue gloryfikacją dla tajnego ubeckie donosiciela Bolka. - postaci obrzydliwej ,zakłamanej ,podłej!!!
    Gdy w 1070 roku wojsko strzealło do Polaków na Wybrzeżu TW Bolek donosił na swoich kolegów w stoczni. Za pieniądze!!! Później szantazowany przez SB po dzień dzisiejszy robił wszystko co chciała SB.
    Czy warto dla pieniędzy brać udział w ordynarnym fałszowaniu historii???
    To musi rozważyć w sumieniu każdy kto otrzyma propozycję grania w tym ubeckim gniocie.
  • ~jurko gagarin
    (2011-10-09 11:32)
    MIALES CHAMIE ZLOTY ROG... i POnoc ...zlota muszle do POdmywania!

    Ale to juz historia!
  • ~ghliuh
    (2011-10-09 11:34)
    skąd na to weźmie diengi jak to jest "chcem nakręcić i diengi som"
  • ~mgr inż Tadeusz Koliński
    (2011-10-09 11:35)
    Na Wałęsową nadaje się najbardziej Doda Elektroda. ten sam poziom.
    A Wielkiego Elektryka to już najlepiej zagra sam Wajda i to będzie ukoronowanie kariery Wielkiego Konfabulatora, wzoru oportunisty, ulubieńca PRLu i poprawiacza historii ha, ha...
  • ~Bond
    (2011-10-09 11:43)
    Kolejny filmy prpogandowy salonu - oglupiania narodu ciag dalszy
  • ~ZbyszekD
    (2011-10-09 11:43)
    Ludzie dla pieniędzy są gotowi zrobić wszystko, chodziażby dać się wulgarnie obmacywać jak aktorka w publicznym miejscu, czy kandydatka na modelkę na wizji w tv. Normalna kobieta dała by w ryja tym menelom, nawet gdybym miał za te słowa odpowiadać, ale powtarzam to są menele.
  • ~Kaszebe
    (2011-10-09 11:46)
    Jaka "Danuta Wałęsowa"? Ta pani nazywa się MIROSŁAWA z d.Baran.
  • ~aa
    (2011-10-09 11:47)
    Ale to będzie mega manipulacja!!!
  • ~wajdelota
    (2011-10-09 11:49)
    wielkie dziadostwo
  • ~curus z najduchem bo samiec z drugiej irlandi
    (2011-10-09 11:49)
    druga japonia a pasuje druga irlandja co curus zplodzila w trakcie filmu nie-slubnego najducha i tu curus naj-lepiej pasuje bo lech-`bolek` terz zmajstrowal naiwnej dziwce to samo? a walese to janusz gajos roczniki pasuja jak ulal on taki pancerniak i dzis dziadek wajda jeszcze nie glosowal bo podali jusz frakcje wyborcow to tylko 2.% glosowalo och cienki bolek na wyborach pali~maryche~`kot = premierem rozjuszlo moherow do maxa ?