"Fakt" pokusił się o zestawienie najsłynniejszych sióstr show-biznesu:

Reklama

1. Kim, Kourtney i Khloe Kardashian – Najsławniejsze trio

Przyjaźń z Paris Hilton, sekstaśma i własne reality show wystarczyły by Kim Kardashian niemal z dnia na dzień stała się najsławniejszą celebrytką świata. Z popularności Kim skorzystać postanowiły jej siostry Kourtney i Khloe. Dziś każda z Kardashianek jest na językach całego świata, a magazyny plotkarskie płacą im miliony dolarów za wywiady, zdjęcia ze ślubów, zaręczyn lub fotografie dzieci. I choć żadna z nich nie zaprezentowała dotąd światu żadnego talentu, ich fortuna z roku na rok rośnie w zastraszającym tempie.

2. Maja i Sonia Bohosiewicz – Aktorski duet

Dzięki znanemu nazwisku w bardzo krótkim czasie można stać się popularnym. Najlepszym tego przykładem jest Maja, młodsza siostra Soni Bohosiewicz. Od kiedy panie wystąpiły razem w kilku produkcjach, młodsza Bohosiewiczówna stała się jedną z najsławniejszych gwiazd młodego pokolenia. I choć Maja ma na koncie zaledwie kilka ról, jej żądania finansowe za udział w np. w filmie są niewiele mniejsze niż jej bardziej popularnej siostry.

3. Jessica i Ashlee Simpson – Gwiazdy reality show

Amerykanie po raz pierwszy usłyszeli o Ashlee dzięki reality show o życiu jej sławnej siostry Jessiki Simpson, gdzie często się pojawiała. Kiedy więc młodsza z sióstr Simpson zapragnęła zostać sławną, Jessica wykorzystała znajomości i załatwiła siostrze jej własne reality show. Dzięki programowi Ashlee stała się bardzo popularna, a jej płyty sprzedały się niemal tak dobrze jak Jessiki.AP

4. Monica i Penélope Cruz – Hiszpański wdzięk i seksapil

Pierwsze kroki w aktorstwie siostry Cruz zaczęły stawiać na początku lat 90. i szybko stały się rozpoznawalne w rodzinnej Hiszpanii. Większą, bo światową, karierę udało się jednak zrobić Penélope Cruz. Ale Monica nie ma powodów do zazdrości. Dzięki sławie siostry rozbłysła też jej gwiazda. I choć Hollywood jeszcze się o nią nie upomniało, Monica jest zasypywana nowymi propozycjami zawodowymi i podpisuje intratne kontrakty reklamowe.

5. Magda i Justyna Steczkowskie – Rozśpiewane siostry

W światku muzycznym Magda jest nie mniej znana niż jej siostra Justyna. Ale wśród milionów Polaków nie cieszy się tak wielką popularnością jak ona. Justyna Steczkowska starała się pomóc w karierze siostrze, zatrudniając ją m.in. do swoich chórków. I choć Magda ma na koncie już dwie płyty i wielu fanów, wciąż daleko jej do sławy, jaką może pochwalić się Justyna.

6. Marta i Joanna Krupa – Piękności prosto z Ameryki

Reklama

Zachęcona sukcesem, jaki odniosła w naszym kraju Joanna Krupa, jej siostra Marta także postanowiła podbić serca Polaków. Oczywiście w zdobyciu popularności w kraju nad Wisłą pomagała jej jak mogła Joanna. I o ile ją Polacy pokochali, o tyle Marcie nie udało się powtórzyć jej sukcesu. Dowodem tego jest chociażby fakt, że jako pierwsza spośród pań odpadła z „Tańca z gwiazdami”.

>>> CZYTAJ TAKŻE: "A jak Maserak złamie nogę, to co?"