Oto najseksowniejszy emeryt w Polsce. I do tego celebryta!

| Aktualizacja:

 Życie nie kończy się na emeryturze - zwłaszcza, jeśli przechodzi się na nią jeszcze przed czterdziestką, tak jak 41-letni emerytowany policjant, a obecnie celebryta Zbigniew Urbański!

wróć do artykułu
  • ~DinX
    (2011-09-14 08:32)
    Właściwie to dlaczego - skoro emeryt, to nie celebryt? Albo skoro celebryta - to nie emeryta?
  • ~E tam !
    (2011-09-14 09:34)
    Oto najseksowniejszy emeryt w Polsce. I do tego celebryta!


    E tam ! Tomuś agent CBA na emeryturze jest bardziej seksy i dużo młodszy. I oczywiście jak przystało na emeryta z CBA jest celebrytą.
  • ~rafal
    (2011-09-14 09:57)
    A gornik czy hutnik musza zapylac do starosci.Poganski kraj, poganskie obyczaje.
  • ~kto TO DO CHOLERY
    (2011-09-14 12:00)
    jest ?
  • ~LOL
    (2011-09-14 12:25)
    najseksowniejszy??? a to ci heca!
  • ~a5
    (2011-09-14 12:47)
    Emerytura od 65 lat - dla wszystkich!!!
  • ~rycho
    (2011-09-14 13:14)
    Od 65 lat dla wszystkich?Ja pracuję na Kuźni matrycowej ,jak przyjdziesz i przerobisz tam miesiąc,to bedziesz miał prawo tak mówić.W tym wieku,to nawet kleszczy do obracania odkuwek nie uniesiesz.
  • ~oglądaczka
    (2011-09-14 14:13)
    Widać ,że emeryt , bo odpadł z pierwszej edycji TzG. Ha! Ha!
  • ~bartuś
    (2011-09-14 15:58)
    Każdy mógł się uczyć i zostać policjantem. Ha,ha,ha.
  • ~cd
    (2011-09-14 16:49)
    Dlatego właśnie brak pieniędzy na emerytury. Wszyscy ci którzy pracują do późnej starości płacą na takich właśnie "emerytów" przez wiele lat. A oni w zamian zabierają miejsca pracy tym , dla których jest to jedyne źródło utrzymania.
    W dodatku mogą dorabiać bez ograniczeń...
  • ~porucznik mo
    (2011-09-14 18:34)
    To skandal ---mlodzi ludzie na garnuszku panstwa ---Rowny wiek emerytalny dla wszystkich jak w USA
  • ~EWA KOBY
    (2011-09-14 19:03)
    TO BEZPRAWIE NAJPIERW MILICJA SKASOWALA CO MOGLA PO PRL WALESOWO UKLADY I UKLADZIKI PODLIZIJA SIE ZBOCZENI POLITYCY BO ZBOCZENSTEWM JEST OKRADAC WSZYSTKO I WSZYSTKICH ZWLASZCZA NAJBIEDNIEJSZA EU ROPKE
  • ~StJ
    (2011-09-14 20:28)
    A co z agentem Tomkiem??On także jest emerytem, bo go Tusk wysłał na emeryturę On chyba jest seksowniejszy, POderwał Sawicką z PO!!
  • ~EWA KOBY
    (2011-09-14 20:30)
    POLICJANT TO NIE ZAWOD TO USLUGA
  • ~mar
    (2011-09-14 20:33)
    Polska rzeczywistośc 18 lat pracy i ok 40 lat emerytury i to dwa razy wieksza jak kobiety 40 lat pracy i 20 emerytury. Gratulacje dla całego PO no i dla tych co tak walczyli o sprawiedliwosc
  • ~Tomasz Kaczmarek the best
    (2011-09-14 20:45)
    "najseksowniejszy emeryt w Polsce" to agent Tomek.
  • ~nikita
    (2011-09-14 23:24)
    Skoro emeryt to ten artykuł jest nie tylko dla niego
    http://sites.google.com/site/news048/
  • ~Być w Suzbach
    (2011-09-15 07:43)
    To Marzenie Każdego Polaka... Gdyby cofnąć czas to 100% obywateli poszło by do MO i SB
  • ~przepraszam ale
    (2011-09-15 08:18)
    Być w Suzbach2011-09-15 07:43
    To Marzenie Każdego Polaka... Gdyby cofnąć czas to 100% obywateli poszło by do MO i SB

    Przepraszam ale w mojej rodzinie nigdy nikt nie służył Polsce donosząc na sąsiadów i na innych członków swojej rodziny półgłówkom.
  • ~ola
    (2011-09-15 08:36)
    A tej babie obok udało się załapać na fotkę w gazecie.
    To już coś!