Polska projektantka ujawnia: Premier Berlusconi poprosił mnie o telefon

| Aktualizacja:

Ewa Minge jest znana we Włoszech, ale chyba nie takiej sławy się spodziewała... Zainteresował się nią pewien włoski polityk. W jakim celu?

wróć do artykułu
  • ~syrena
    (2011-09-18 17:53)
    I się obudziła ha.ha.ha
  • ~Na obsesje nic nie poradzimy
    (2011-09-14 07:40)
    ~hihi2011-09-13 15:47
    Jaki żal ...o kobiecie wyrażają się "ludzie", którzy zapewne nigdy z nią nie rozmawiali a prawdopodobnie nawet nie widzieli z bliska (patrz mniej niż 100 metrów)

    Była kiedyś taka w Anglii co jej się wydawało ze jakiś fan ją śledzi, to się wystarała o sądowny zakaz zniżania się na mniej niż 100 metrów. Zastanawiam się czy facet miał potem wszczepiony GPS.
  • ~Genitaliusz
    (2011-09-14 07:36)
    straszliwie brzydki maszkaron
  • ~misiek
    (2011-09-14 06:53)
    ale kukła
  • ~moi
    (2011-09-13 23:38)
    musiał być nieźle naspawany!!!
  • ~Kylie Minóg
    (2011-09-13 21:10)
    Jak się pisze Loch Ness?
  • ~DNA
    (2011-09-13 16:42)
    Koniecznie należy sprawdzić DNA pani Ewy Minge i porównać z DNA innej projektantki mody (ale milion razy bardziej znanej) - Donatelli VERSACE. Obydwie wyglądają na jednojajowe bliźniaczki. Michael Jackson przy nich to absolutnie naturalny gość...
  • ~hihi
    (2011-09-13 15:47)
    Jaki żal ...o kobiecie wyrażają się "ludzie", którzy zapewne nigdy z nią nie rozmawiali a prawdopodobnie nawet nie widzieli z bliska (patrz mniej niż 100 metrów)
  • ~re ~MM
    (2011-09-13 14:55)
    ~MM2011-09-13 14:45
    czyzby ta silikonowo-botoxowa baba dostala zaproszenie na bunga bunga party???

    Może ma ujmujący charakter.
  • ~MM
    (2011-09-13 14:45)
    czyzby ta silikonowo-botoxowa baba dostala zaproszenie na bunga bunga party???
  • ~Niczego nie widzę złego w bunga bunga.
    (2011-09-13 14:34)
    ~Gość2011-09-13 14:12
    oj biedna zawistna chołoto.

    Niczego nie widzę złego w bunga bunga. Facet może nie jest urodziwy,ale ma kasę i władzę, a to są bardzo silne afrodyzjaki dla każdej kobiety. Więc fakt iż się jest pożądana przez kogoś takiego może być silnie nobilitujący dla wielu kobiet.
  • ~re ~Gość
    (2011-09-13 14:30)
    ~Gość2011-09-13 14:12
    oj biedna zawistna chołoto

    A co, też byś chciał bunga bonga Gościu?
  • ~Gość
    (2011-09-13 14:12)
    oj biedna zawistna chołoto.
  • ~premierowi bunga bunga się nie odmawia
    (2011-09-13 14:09)
    Berlusconi jak to Berlusconi, bunga bunga, poprosił mnie o numer telefonu.

    Oczywiście zgodziłam się bez wahania, bo premierowi się nie odmawia, jak powiedział kiedyś Wachowicz o Pawlaku.
  • ~Mądry Polak po szkodzie.
    (2011-09-13 13:53)
    - Berlusconi jak to Berlusconi, bunga bunga, poprosił mnie o numer telefonu.


    No i co dalej? Skorzystała? Jak nie, to głupio zrobiła i straciła.
  • ~MinGie
    (2011-09-13 13:50)
    Wiele złego można powiedzieć o panu Berlusconi, ale nie to, iż może upić się na tyle, żeby zaczęło mu się podobać takie zombie, jak ta "projektantka" Minge! Oprócz tego - DinX przytomnie stwierdził, że ten platikowy potwór nie jest w stanie wysłowić się w żadnym obcym języku, więc cała ta informacja, to jedynie g...
  • ~Chciałaby
    (2011-09-13 13:28)
    Takich to on może mieć na pęki, bo agencje są pełne tego towaru w tym asortymencie i rozmiarze.
  • ~DinX
    (2011-09-13 13:27)
    Tak swoją drogą - ciekawe w jakim języku obcym się z nią dogadywał. bo ona zna łącznie 5 słów we wszystkich... inna sprawa, że do bunga bunga wystarczy...
  • ~aga
    (2011-09-13 13:07)
    "marzenia ściętej głowy", nie te latka, nie ta uroda !!
  • ~Normalność to wartość
    (2011-09-13 12:47)
    ~nx2011-09-13 12:26
    Wstrzemięźliwość, umiar, opanowanie siebie, poszanowanie drugiej osoby, wierność, asceza... szkoda, że nie mam nawet próby zaszczepienia takich wartości.
    Cóż, porządek w kuchni to też wartość... dobra psu i mucha!

    Zakonnicy to potrafią podobno zachować, a normalni ludzie myślą normalnie.