Jak donosi "Fakt":

Reklama


- Media co chwila donoszą o kolejnych miłosnych perturbacjach w życiu Rafała Maseraka. Mimo ogromnego powodzenia wśród kobiet i opinii jednego z najseksowniejszych Polaków 27-letni tancerz nie może ułożyć sobie życia.

Najpierw był w burzliwym związku ze starszą o 25 lat Małgorzatą Foremniak, a ostatnio związał się z 32-letnią Anitą Leśniak. Jeśli wierzyć plotkom, poważne związki Maseraka wykańcza jednak zawsze w końcu to samo – zazdrość jego kobiet o inne kobiety.


Tancerz w rozmowie z „Gwiazdami” kategorycznie stwierdził jednak, że wbrew obiegowej opinii, nie ma w sobie wiele z uwodziciela.

– Jako osoba popularna nie mam zbytnio wpływu na to, co myślą o mnie ludzie. Prywatnie nie mogę siebie niestety nazwać żadnym donżuanem – powiedział nam Maserak.

Rafał uważa, że wystarczy go dobrze poznać, by wiedzieć, że w życiu wcale nie zależy mu na płytkich relacjach z kobietami.


– Ludzie, którzy mnie znają, postrzegają mnie zupełnie inaczej. To tylko media tak piszą. Osoby, które mnie poznają, często mówią, że jestem zupełnie inną osobą, niż opisuje to prasa. Ale co ja mogę na to poradzić, przecież nie wypowiem nagle wojny całemu światu – zwierzył się tabloidowi Maserak.

>>> CZYTAJ TAKŻE: "Nowa dziewczyna Nergala to sobowtór Dody"