Mroczek szaleje na szpanerskim rowerze. Bez kasku!

| Aktualizacja:

Wiatr we włosach, pochylona aerodynamicznie sylwetka i iskry lecące z pedałów. Kilka dni temu na warszawskich przechodniów i kierowców padł blady strach. Powodem były rowerowe szaleństwa Rafała Mroczka.

wróć do artykułu
  • ~zenek
    (2011-09-08 10:35)
    I wlasnie dlatego rowerzysta powinien miec OC i prawo jazdy kategorii R :)

    Takie barany jak on powoduja agresje kierowcow, ktora odbija sie na rowerzystach jezdzacych przepisowo!
  • ~Pepek z gumy
    (2011-09-08 15:50)
    to, że bez kasku to jedno a drugie to też i to, że bez włączonych świateł mijania jak on mógł okazać się taką ignorancją "mundrych" przepisów i poruszał się po polskich drogach i ulicach..straszna niefrasobliwość doprawdy
  • ~Tom
    (2011-09-11 20:09)
    To chyba normalne że jeździ bez kasku. Miliony Polaków wychowały się na rowerach bez kasku i żyją. Sam jeżdżę ponad 30 lat bez kasku i żyję.Znacie kogoś kto sobie rozwalił głowę na rowerze? To może kierowcy też powinni jeździć w kaskach bo wypadków co roku są dziesiątki tysięcy. Kto pisze takie bzdurne artykuły? Oczywiście ktoś kto nie jeździ na rowerze, lub jakiś młody zmanipulowany przez media.
  • ~ktm
    (2011-09-10 14:37)
    Zaraz zaraz, jaki efekciarski rower. Korba z jedną koronką z tyłu wolnobieg z jednym trybem. Jeśli efekciarstwo to cofanie się o 30 lat wstecz to ja dziękuje. rower imitujący kolarzówkę z jednym przełożeniem, co to za jazda. Może ma tyle pary że ruszanie mu nie przeszkadza a pod górkę prowadzi go. Co za beznadziejna moda.
  • ~Reton
    (2011-09-09 12:26)
    A samochodach ludzie jezdza bez kasku...? To jak to jest? Duzo bardziej by sie przydaly. A fachowcy twierdza ze to poprawia bezpieczenstwo w podobnym stopniu co pasy! Dziwne! To może wprowadzić obowiazek jazdy w pasach i w kaskach, w pociagu, w autobusach, w tramwajach. Na lodce tylko w kapoku, a moze i takze w kasku. Chodzenie po gorach tez tylko w kaskach, Na przejsciach dla pieszych tez warto zakladac kaski. Moge podac jeszcze wiele takich podobnych pomyslow. Wszystko dla naszego dobra!
  • ~Reton
    (2011-09-09 12:04)
    Ale sensacja!!! Informuję że na szczeście niema obowiązku jeżdżenia w kasku (jak i chodzenia w kasku). Więc o co chodzi? Kto pisal ten artykul??? Nawet gdyby taki obowiązek był, to ja bym nigdy nie zalozyl. To jest absolutnie moja sprawa, a mi kask do niczego nie jest potrzebny..Nie dajmy sie oglupiac i manipulowac! Dość tego!
  • ~tt
    (2011-09-09 08:25)
    I co z tego ze nie miał kasku?
    Znaczy, że myśli
  • ~DinX
    (2011-09-09 00:02)
    Na przednim kole jest hamulec - więc nie jest to "ostre koło". Wycofuję chwilowy szacunek! :)
  • ~Jan
    (2011-09-08 22:18)
    a kto to jest mroczek ?
  • ~funio
    (2011-09-08 18:02)
    Kaczyński jakby umiał jezdzić na rowerze to jezdziłby w kasku
  • ~kali
    (2011-09-08 17:33)
    Cymbał ze wsi zawsze pozostanie cymbałem ze wsi.Zresztą w Wawie prawdziwych warszawiaków już nie ma prawie same wsioki pod sztandarem PSL
  • ~do : haha
    (2011-09-08 14:39)
    haha, wydaje ci się, że walnąłeś dowcip ? Nie, POpisałeś się głuPOtą .
  • ~bjb
    (2011-09-08 10:29)
    Na ostrym kole po Warszawie. bez hamulców i po przejściu dla pieszych. Za cos takiego to łącznie jest bodaj 15 pkt karnych jeśli dobrze pamietam pomijając to ze ten rower w ogóle nie powinien wyjechac na drogę publiczną. To rower quasi torowy tyle że jest moda na jeżdżenie czymś takim . nie wiem po co i dlaczego. Kretynizm po prostu bo tym nie zatrzymasz się na zawołanie a ten po pasach jeździ.
    Co ma do tego kask? Chce niech jeździ . Na miejscu producenta zmyłbym mu głowę bo taka jeazda to jak nic kilka tyg wyjete z życiorycu po wypadku.
    aha... i jeszcze noski i sportowe buty. Uhu,... easy rider... trudno znaleźć kolarza który by jeździł na takim zestawie a tu mamy miszcza dwóch kółek
  • ~widz
    (2011-09-08 14:49)
    a może na pół etatu rozwozi poczte??
  • ~UWAGA !!!
    (2011-09-08 14:11)
    Rowerzyści jeździjcie w kaskach !!!
    Miałem wypadek na rowerze i tylko kask mnie uratował !!!
    Nie lekceważcie sobie tego !!!
  • ~Emeryt HK
    (2011-09-08 13:07)
    A od kiedy to obowiązują kaski na rowerach??? Już kogoś swędzą pieniądzie podatników leżące a raczej jeżdżące po ulicach, a 'nie mające włąściciela'
    i chce na tym zbić fortunę tak jak kasach fiskalnych i innych sejmowo-lobbistycznych wygłupach ??
  • ~pamela
    (2011-09-08 12:15)
    Czego klonem jest mroczek? Czego klonem jest mroczek? Czego klonem jest mroczek? Czego klonem jest mroczek? Czego klonem jest mroczek? Czego klonem jest mroczek? Czego klonem jest mroczek? Czego klonem jest mroczek? Czego klonem jest mroczek? Czego klonem jest mroczek? Czego klonem jest mroczek?
  • ~adamek
    (2011-09-08 12:12)
    a kogo to obchodzi ? że jakiś facet bez talentu zatrudniony w serialu jeździ rowerem po mieście ...dziwne czy już nie ma o czym pisać ?
  • ~dzisiejsza jakość "intelektualna"
    (2011-09-08 12:08)
    mediów produkuje takich głupków na pęczki a ciemny lud to kupuje.
  • ~JASIU
    (2011-09-08 18:45)
    FUNIO hahahahahahahhahaha wyobrazilem sobie masdakryczny widok hahahahaha

Może zainteresować Cię też: