Mroczek szaleje na szpanerskim rowerze. Bez kasku!

| Aktualizacja:

Wiatr we włosach, pochylona aerodynamicznie sylwetka i iskry lecące z pedałów. Kilka dni temu na warszawskich przechodniów i kierowców padł blady strach. Powodem były rowerowe szaleństwa Rafała Mroczka.

wróć do artykułu
  • ~bjb
    (2011-09-08 10:29)
    Na ostrym kole po Warszawie. bez hamulców i po przejściu dla pieszych. Za cos takiego to łącznie jest bodaj 15 pkt karnych jeśli dobrze pamietam pomijając to ze ten rower w ogóle nie powinien wyjechac na drogę publiczną. To rower quasi torowy tyle że jest moda na jeżdżenie czymś takim . nie wiem po co i dlaczego. Kretynizm po prostu bo tym nie zatrzymasz się na zawołanie a ten po pasach jeździ.
    Co ma do tego kask? Chce niech jeździ . Na miejscu producenta zmyłbym mu głowę bo taka jeazda to jak nic kilka tyg wyjete z życiorycu po wypadku.
    aha... i jeszcze noski i sportowe buty. Uhu,... easy rider... trudno znaleźć kolarza który by jeździł na takim zestawie a tu mamy miszcza dwóch kółek
  • ~zenek
    (2011-09-08 10:35)
    I wlasnie dlatego rowerzysta powinien miec OC i prawo jazdy kategorii R :)

    Takie barany jak on powoduja agresje kierowcow, ktora odbija sie na rowerzystach jezdzacych przepisowo!
  • ~OO7
    (2011-09-08 10:36)
    :bjb
    Racja, Lanserski rower nikomu do niczego nie potrzebny (oprócz lansu). Przeszlifuje asfalt to mu przejdzie
  • ~Joana
    (2011-09-08 10:45)
    ciekawe jak szybko musiał przemieszczać się fotoreporter żeby zrobić zdjęcia w trzech ujęciach w innych miejscach jadącemu na rowerze młodemu celebrycie.
    Niezła "ustawka",a my to oglądamy, czytamy, komentujemy i tak się to kręci.
  • ~haha
    (2011-09-08 10:49)
    "Słynny bliźniak?" A kto to taki.? Pierwsze słyszę. Myślałem, że chodzi o Prezesa wszystkich drobiowatych.
  • ~dzisiejsza jakość "intelektualna"
    (2011-09-08 12:08)
    mediów produkuje takich głupków na pęczki a ciemny lud to kupuje.
  • ~adamek
    (2011-09-08 12:12)
    a kogo to obchodzi ? że jakiś facet bez talentu zatrudniony w serialu jeździ rowerem po mieście ...dziwne czy już nie ma o czym pisać ?
  • ~pamela
    (2011-09-08 12:15)
    Czego klonem jest mroczek? Czego klonem jest mroczek? Czego klonem jest mroczek? Czego klonem jest mroczek? Czego klonem jest mroczek? Czego klonem jest mroczek? Czego klonem jest mroczek? Czego klonem jest mroczek? Czego klonem jest mroczek? Czego klonem jest mroczek? Czego klonem jest mroczek?
  • ~Emeryt HK
    (2011-09-08 13:07)
    A od kiedy to obowiązują kaski na rowerach??? Już kogoś swędzą pieniądzie podatników leżące a raczej jeżdżące po ulicach, a 'nie mające włąściciela'
    i chce na tym zbić fortunę tak jak kasach fiskalnych i innych sejmowo-lobbistycznych wygłupach ??
  • ~UWAGA !!!
    (2011-09-08 14:11)
    Rowerzyści jeździjcie w kaskach !!!
    Miałem wypadek na rowerze i tylko kask mnie uratował !!!
    Nie lekceważcie sobie tego !!!
  • ~do : haha
    (2011-09-08 14:39)
    haha, wydaje ci się, że walnąłeś dowcip ? Nie, POpisałeś się głuPOtą .
  • ~widz
    (2011-09-08 14:49)
    a może na pół etatu rozwozi poczte??
  • ~Pepek z gumy
    (2011-09-08 15:50)
    to, że bez kasku to jedno a drugie to też i to, że bez włączonych świateł mijania jak on mógł okazać się taką ignorancją "mundrych" przepisów i poruszał się po polskich drogach i ulicach..straszna niefrasobliwość doprawdy
  • ~kali
    (2011-09-08 17:33)
    Cymbał ze wsi zawsze pozostanie cymbałem ze wsi.Zresztą w Wawie prawdziwych warszawiaków już nie ma prawie same wsioki pod sztandarem PSL
  • ~funio
    (2011-09-08 18:02)
    Kaczyński jakby umiał jezdzić na rowerze to jezdziłby w kasku
  • ~JASIU
    (2011-09-08 18:45)
    FUNIO hahahahahahahhahaha wyobrazilem sobie masdakryczny widok hahahahaha
  • ~Jan
    (2011-09-08 22:18)
    a kto to jest mroczek ?
  • ~DinX
    (2011-09-09 00:02)
    Na przednim kole jest hamulec - więc nie jest to "ostre koło". Wycofuję chwilowy szacunek! :)
  • ~tt
    (2011-09-09 08:25)
    I co z tego ze nie miał kasku?
    Znaczy, że myśli
  • ~Reton
    (2011-09-09 12:04)
    Ale sensacja!!! Informuję że na szczeście niema obowiązku jeżdżenia w kasku (jak i chodzenia w kasku). Więc o co chodzi? Kto pisal ten artykul??? Nawet gdyby taki obowiązek był, to ja bym nigdy nie zalozyl. To jest absolutnie moja sprawa, a mi kask do niczego nie jest potrzebny..Nie dajmy sie oglupiac i manipulowac! Dość tego!

Może zainteresować Cię też: