Jak donosi "Fakt':

Reklama

- Dlatego tak zaniepokoił ich fakt, że Natalia związała się z Bartkiem Głogowskim, rozbijając jego poprzedni związek. Jak udało nam się ustalić, to właśnie rodzice Lesz naciskali, by para zaręczyła się, udowadniając wszystkim, że łączy ich prawdziwe uczucie.


Poznali się na planie serialu „Plebania”. Między piosenkarką a przystojnym aktorem tak zaiskrzyło, że zaledwie miesiąc później Głogowski zdecydował się odejść od matki swojego dziecka Dominiki Kluźniak.

Do tamtego momentu Natalia cieszyła się sympatią publiczności i wizerunkiem młodej, niewinnej dziewczyny. Jednak gdy związała się z Głogowskim, w mediach zawrzało, a piosenkarkę oskarżano o rozbicie rodziny. Ta sytuacja bardzo zaniepokoiła rodziców Lesz, którzy postanowili od razu interweniować.

– Bardzo się zdenerwowali, że Natalia zamieszana jest w skandal. Bali się, że ucierpi na tym jej wizerunek i ona sama. Dlatego chcieli, żeby para pokazała, że bardzo poważnie traktuje swój związek – zdradza " Faktowi" osoba z otoczenia artystki. Okazuje się również, że tata Natalii wzbudził w młodym aktorze nie tylko wielki szacunek – Bartek trochę się go boi. I tymi zaręczynami też chciał mu się nieco przypodobać – dodaje informator.

>>> CZYTAJ TAKŻE: "Gąsowski i Głogowska - jaka piękna miłość"