Jak donosi "Fakt":

Reklama

- W najbliższą sobotę zostanie wybrana najpiękniejsza Polka. Zwyciężczyni Gali Miss Polski 2011 reprezentować będzie nasz kraj na konkursie Miss World 2011 w Londynie. Do castingów internetowych oraz organizowanych w trakcie Finałów Wojewódzkich zgłosiło się prawie 6000 kandydatek, o tytuł najpiękniejszej Polki będzie walczyć 24 finalistek.

Koncert poprowadzą – Kasia Cichopek, Maciek Dowbor oraz Krzysztof Ibisz.


Galę uświetnią występy Alicji Węgorzewskiej, zespołu Volver oraz duetu – Michał Wiśniewski i Magda Femme.

Krzysztof Ibisz opowiada, jakie emocje towarzyszą mu, kiedy wychodzi na estradę pełną pięknych pań.

– Już po raz jedenasty będę współgospodarzem Miss Polski. Tylko jeden raz nie prowadziłem tej imprezy, a było to wówczas, gdy urodził się mój syn. Co mogę zdradzić na temat tej edycji? Na pewno nie zabraknie dobrej rozrywki i wielu emocji. Trzeba też pamiętać, że ta impreza daje szansę na międzynarodową karierę, bo przecież dla jednej z tych pań kolejnym etapem będzie udział w Miss World – mówi nam Ibisz.

Reklama

Dziennikarz dodaje, że najbardziej cieszy się z faktu, że na estradzie pojawi się w towarzystwie takich profesjonalistów jak Kasia Cichopek i Maciej Dowbor.


– Z Kasią rozumiemy się bez słów! Przecież wspólnie prowadziliśmy pięć edycji „Jak oni śpiewają”. W przypadku Kasi doceniam nie tylko jej perfekcjonizm, ale też urodę. Jest piękną kobietą! Gdybym to ja był w jury, głosowałbym na Kasię – podsumowuje ze śmiechem Ibisz.

>>> CZYTAJ TAKŻE: "Dowbor: Będę patrzeć na upadek Dwójki"