Ile gwiazdy zarobią w show TVN? Nawet 170 tysięcy złotych

| Aktualizacja:

"Taniec z gwiazdami" już za miesiąc. Dziś wiadomo, ile mogą zarobić w najnowszej edycji show jej gwiazdy.

wróć do artykułu
  • ~lokio
    (2011-08-04 13:36)
    Pani Marczuk to gwiazda?niezalezna.pl/14136-weronika-marczuk-dostanie-swoj-program
  • ~hel60
    (2011-08-04 14:22)
    nawet nie chce się tego komentować! w innym kraju ta pani by chyba nie zatańczyła.
  • ~Agata
    (2011-08-04 14:31)
    Prywatna TV może rozdawać pieniądze "za darmo", ale czy tzw. publiczna może robić tak samo ?
  • ~>>>>>>> Zibi <<<<<<<
    (2011-08-04 14:51)
    PRZEKRĘT-marczuk Z PROPAGANDY-tvn-u POWINNA SIEDZIEĆ W CELI WIĘZIENNEJ I TAM POWINNA SOBIE TAŃCZYĆ ...
  • ~as
    (2011-08-04 15:42)
    juz wiadomo kto wygra nim sie program rozpoczal naiwniacy
  • ~WD
    (2011-08-04 16:34)
    Im więcej idiotów ogląda programy w tymi "gwiazdami", tym więcej im płacą...
  • ~biznesmen
    (2011-08-04 16:43)
    Będą mieć na wszelkie datki, nawet dla Owsiaka
  • ~Travis
    (2011-08-04 16:47)
    TVN ,UBbecka telewizja POwiązana z agenturalną PO,żeby dokopać PiS i zniszczyć CBA, gotowi są z każdego łapownika zrobić kryształowe niewiniątko.
  • ~śmiać się z POmatołów śmiać
    (2011-08-04 16:54)
    Muszą celebrytą tyle płacić ,żeby taki śmieć jeden z drugim pluli na PiS i wychwalali PO.Później POmatoły ledwo wiążące koniec z końcem utwierdzają się w przekonaniu jakie to one nowoczesne i yntelygentne
  • ~mkl
    (2011-08-04 17:08)
    Oni bardzo dobrze wiedza co maja mowic, na kogo pluc, z kogo szydzic i jak oglupiac Polakow...maja za to dobrze zaplacone...oni a czasem ich synalkowie w serialach...sprobowaliby inaczej...koniec gry w reklamach..
  • ~jeremi
    (2011-08-04 17:19)
    No TVN to nawet złodziei zatrudni, przykład aferzystki z Ukrainy, dawnej Pazurowej
  • ~Żydy won !!!
    (2011-08-04 17:34)
    Miliony Polaków żyją w biedzie a te medialne ścierwa żyją jak pączki w maśle.
  • ~Taka prawda.
    (2011-08-04 17:35)
    Dzieci i wnuki UB-eków pracują w TVN.
  • ~POmatoł ale ciekawy
    (2011-08-04 17:55)
    A czy łapówkara Marczuk będzie robić striptiz i czy jej partnerem w tańcu będzie agent Tomek?
  • ~wyborca
    (2011-08-04 18:01)
    JAK TAK DUZO ZARABIAJA TO DLACZEGO PLACZA ZE EMERYTURY MAJA MALE BO JAK SIE NIE PLACI SKLADEK BLBO PLACI SIE MALO TO TAK MA BYC
  • ~gość
    (2011-08-04 18:04)
    Jakie gwiazdy i czego gwiazdy to zwykła zbieranina z łapanki, człowiek nie chce obrażać niektórych z tego towarzystwa ale oszukiwać też się nie pozwoli.
  • ~sas
    (2011-08-04 18:13)
    Mnie powali z nóg bankructwo TVN , program jest coraz gorszy a ludzie nie mają żadnego wpływu na np. wyeliminowanie Marczuk za pierwszym razem.
  • ~m
    (2011-08-04 18:27)
    Lubię oglądać taniec z gwiazdami, kilka razy wysłałam SMS-a.
    Cieszę się za będzie następna edycja ale SMS-a już więcej nie wyślę.

    Wg publicznie podawanej informacji mój SMS powinien brać udział w losowaniu nagrody pieniężnej.
    Ta informacja to wielkie oszustwo, bo żeby brać udział w losowaniu nagrody muszę wysłać następny SMS chyba za 3,40zł.
    Zresztą nigdy nie słyszałam żeby publicznie powiedziano kto taką nagrodę wylosował!!!
  • ~Bogdan
    (2011-08-04 18:37)
    Patrz durny ludzie ile oni zgarniają kasy, a wy do roboty o 6.00 i zapieprzać i to równo, żeby wasi idole mieli z czego się zabawiać. I nie zapomnijcie w październiku poprzeć jedynie słuszną linię naszej ukochanej partii i naszego ukochanego wodza
  • ~vis