Ryszard Kalisz się przeobraża. Posła lewicy jest coraz mniej!

Czy to troska o zdrowie, czy zbliżające się wybory skłoniły popularnego polityka do diety? Jedno jest pewne - Ryszard Kalisz traci kilogramy z każdym dniem.

wróć do artykułu
  • ~pol
    (2011-07-30 19:57)
    ale jazda :)))
  • ~Klex
    (2011-07-29 14:46)
    ciekawe czemu nikt nie pisze ile zarobił na prowadzeniu komisji Blidy - tyle lat debatował nad oczywistym samobójstwem.
  • ~shrine
    (2011-08-02 01:41)
    W pudle schudnie jeszcze bardziej!
    Z kazdym rokiem 10 kilogramow!
    A kiedy odsiadka dobiegnie kresu - Kalisza juz "nie bedzie" do tego stopnia, ze nie bedzie kogo wypuscic za brame!
  • ~kk
    (2011-08-01 08:58)
    pod trybunał stanu za te kłamstwa serwowane ludziom ,to jest lewicowiec który jeżdzi samochodem za pół miliona zł,powinien oddać biednym
  • ~STAN
    (2011-07-31 15:17)
    TEN OPAS POWINIEN ISĆ POD TRYBUNAŁ STANU
  • ~dietetyk
    (2011-07-30 22:55)
    gdyby mial stary portfel emerytalny toby schudl 10 kilo miesiecznie
  • ~an
    (2011-07-30 17:27)
    Co za parszywi ludzie dają te komentarze to szok-wy jesteście tacy piękni i idealni!?Najlepiej komentować i obrażać innych,żeby któryś z was mięczaki miał przynajmniej trochę wiedzy jaką posiada Kalisz to by było dobrze,to tyle w temacie nie ma sensu marnować czasu na taki plebs jak wy!
  • ~TadF
    (2011-07-29 23:01)
    Nawet gdyby schudl o polowe, to pozostanie tym kim jest, czyli wielkim zerem politycznym...Czym tak naprawde on sie wykazal w polityce ? (poza tym, ze trudno miesci sie w calosci na zdjeciu)..
  • ~MARK UFO
    (2011-07-29 14:52)
    Kalisz sumienie i duszę sobie najpierw odchudź, a reszta ciałka sama odpadnie.
  • ~motek
    (2011-07-29 14:21)
    kupa niepotrzebnego mięsa , dobrze że nie ma upałów , smród na odległość
  • ~kol
    (2011-07-30 19:58)
    Coraz większe chamstwo się szerzy !
  • ~fan Antyradia
    (2011-07-29 13:29)
    wolę to ,bydle' niż jarzmo kaczorów, maciorów i zioberów od PISu
  • ~fan PISu
    (2011-07-29 13:25)
    wolę to ,,bydle" niż jarzmo kaczek i macior od PiSu:)
  • ~Widzisz
    (2011-07-29 13:21)
    Kora się wściekła
  • ~obserwer_1
    (2011-07-29 13:03)
    to ile to komunistyczne bydle waży, bo chciałbym policzyć sobie kiedy zniknie na dobre
  • ~ajron1960
    (2011-07-29 12:58)
    Ale podobno ch.ja se pogrubił. Czy ten obleśny pupil WSIowych mediów ma potomstwo ? Do niego pasuje jak ulał powiedzenie "czerwona świnia" i do tego z Nalewek.
  • ~Stara emerytka
    (2011-07-29 12:41)
    "...Ryszard Kalisz traci kilogramy z każdym dniem. " I poparcie!
  • ~misiek
    (2011-07-29 14:01)
    panie Kalisz to dobrze że chudniesz
  • ~Lolek
    (2011-08-02 01:44)
    Oby z wami ktoś sie wreszcie rozprawił!

    Bo czekają was wyroki od 12 lat wzwyż.
    Za Smoleńsk!
    I wtedy - jeśli, co daj Boże, Pan Bóg jest w niebiesiech - to chwała Bogu!
    Ale, jeśli - co nie daj Boże - Pana Boga nie ma,
    To niech was ręka boska broni przed gniewem narodu!