Aleksander Kwaśniewski psiej kupy się nie boi

| Aktualizacja:

Kiedy czworonożny przyjaciel prezydenta załatwił się na zielonej trawce, jego właściciel bez wahania sięgnął po nieczystości i zawinął w torebkę. - Sprzątajcie po swoich psach - apeluje do Polaków prezydent Kwaśniewski.

wróć do artykułu
  • ~Ożeszku
    (2011-07-26 08:25)
    "Kwaśne srebrniki"- wrzućcie to w google. O, żesz ku...
  • ~Vaffanculo
    (2011-07-26 08:24)
    Może Kwach sprzątnie megakupę, którą sam nam zrobił w postaci złodziejskiego konkordatu?
  • ~Gdynianin
    (2011-07-24 10:36)
    Pisowskie sieroty komentują,
    aż żal czytać taki bełkot,
    ale to pisowsko rydzykowy poziom.
  • ~Antyczerwony
    (2011-07-24 09:27)
    I porządnej flaszki też !!
  • ~Podniosl karme dla PZPR-owcow
    (2011-07-24 09:12)
    Jolka z tego co Alek podniosl mu golabki zrobi. Jak bym polskich komunistow karmil wylacznie psimi odchodami.
  • ~MARK UFO
    (2011-07-24 06:35)
    Aleksandra Kwaśniewska...posprzątaj po sobie. 10 lat alkoholizowania się i życia na koszt państwa to dla wielu polaków zbyt dużo. Aleksandra to ty wychodzisz z psem na spacer czy pies z tobą i w jakim stanie nieważkości bywasz na spacerkach.
  • ~ozorek
    (2011-07-23 23:31)
    Szczyt: chodzić z psem na sznurku i patrzeć jak sra,a potem ładowac to do worka:) Proponuję chodzić od razu z miską z wodą oraz ścierką i wycierać psi mocz ze słupów, murków, drzew i kół samochodów. hehehehe
  • ~millerek
    (2011-07-23 20:53)
    Wiadomo ze g-wno g-wna sie nie boi. I co to za wiadomosc?
  • ~Rayne
    (2011-07-23 19:51)
    Taa... jak prezydent zbiera psią kupę to od razu sensacja na rynku się pojawia.
  • ~YES!
    (2011-07-23 19:49)
    A KACZYNSKI MA ZA TO 3 OCHRONIARZY, KTORZY OPROZNIAJA KUWETE ALIKA, BO ON SAM BOI SIE PODEJSC!
  • ~pies pawłowa
    (2011-07-23 17:20)
    to nie była psia kupa. godzine wczesniej przechodzila tedy Anna Komorowska
  • ~Kaszebe
    (2011-07-23 17:05)
    "Prezydent Kwaśniewski, który przez 10 lat był naszym przywódcą i wyznaczał nowe standardy uprawiania polityki, znowu staje na czele zmian."
    Taaa.. Te standardy to "nadwyrężona goleń od gry w tenisa" i "choroba filipińska"?
    Kwaśniewski nie był żadnym przywódcą a tylko urzędnikiem na stanowisku prezydenta.Taki "od żyrandola".
  • ~kontra
    (2011-07-23 16:37)
    Psia kupka to pożywienie dla trawki w łańcuchu pokarmowym i nie powinna być sprzatana zgodnie z prawami natury. Kwaśniewski źle robi że sprząta bowiem pozbawia roślinność pożywienia.
  • ~Sonia
    (2011-07-23 15:24)
    Zawsze wiedziałam, że p. Kwaśniewski ma KLASĘ! Jego żona rownież. I gdyby jeszcze kiedykolwiek startował na Prezydenta Polski zagłosuje na Niego.
  • ~kler= bin laden
    (2011-07-23 15:01)
    a kto p[osprzata po klechach kwach załatwił nam sredniowiecze w 21wiekupolskę zostawił czarna a przyjął czerwona
  • ~PolPot
    (2011-07-23 14:59)
    a ja myslalem ze beton czerwony wymarl juz jak dinozaury
    a tu oatrzecie sobie
    biega z szarikiem
    a za nim pewnie Rudy 102
    a za nimi reszta Armiii Czerwonej
  • ~POlska to nienormalność i dziki kraj, do bulu ...
    (2011-07-23 14:55)
    "Prezydent Kwaśniewski to człowiek z zasadami"
    Jedną z zasad jest uchlewanie się na grobach pomordowanych Polaków.
    To zdanie uznaję za żart co najmniej tygodnia. Kwaśniewski i zasady hi, hi :)))