Jak pisze "Fakt":

Gdy prażące słońce daje się we znaki, nie ma jak odpoczynek nad basenem. Tym bardziej jeśli znajduje się on przy luksusowym hotelu na hiszpańskim wybrzeżu. Takie właśnie wakacje zafundowała sobie i swoim córkom Katarzyna Figura. Tylko dlaczego opalała się w ubraniu?

Ostatnie miesiące były dla aktorki niezwykle pracowite. Skończyła jeden film i już zaczynała pracę na planie drugiego. Choć Figura na pewno cieszy się z zainteresowania twórców jej osobą, to mimo wszystko potrzebowała już odpoczynku. Tak samo, jak jej zmęczone po trudach roku szkolnego pociechy – Koko i Kaszmir.

Dziewczynkom też należały się wakacje i czas, kiedy mają mamę tylko dla siebie.

Podczas zagranicznych wojaży zabrakło jedynie małżonka pani Kasi, Kaia Schoenhalsa, którego zapewne zatrzymały interesy. Wybór aktorki padł na jeden z hiszpańskich kurortów. Wszystkie trzy panie tuż po śniadaniu układają się na leżakach nad basenowym hotelem i korzystają z uroków wakacji.

Figura musi też nabrać sił, ponieważ tuż po powrocie wchodzi na plan nowego serialu "Rezydencja" i kolejne miesiące zapowiadają się dla aktorki również niezwykle pracowicie.

>>> W czym smaży się Figura? Zobacz zdjęcia