Jak czytamy w "Fakcie":

Reklama


- Para poznała się na planie „Plebanii”. Bartosz gra tam Jana, asystenta burmistrza Hrubielowa, Natalia zaś sekretarkę. Wspólna praca tak bardzo zbliżyła do siebie aktorów, że para zaczęła spędzać ze sobą coraz więcej czasu również poza planem serialu.

Choć Bartosz był w długoletnim związku z aktorką Dominiką Kluźniak, z którą ma sześcioletnią córeczkę, zupełnie oszalał na punkcie Natalii. Uczucie było na tyle silne, że postanowił zakończyć swój związek i walczyć o miłość piosenkarki.

Początkowo wydawało się, że jego szanse nie są duże, bo choć Natalii bardzo schlebiało płomienne uczucie aktora, nie myślała o poważnym związku. Przez dłuższy czas Lesz trzymała Bartosza na dystans i dawała mu do zrozumienia, że traktuje tę znajomość niezobowiązująco. Piosenkarka nie chciała również oficjalnie pokazywać się z aktorem.

W końcu wytrwałość Głogowskiego się jednak opłaciła, a strzała Amora ugodziła i Natalię. Piosenkarka przedstawiła nawet swego wybranka rodzicom. Choć początkowo nie byli oni zadowoleni z tego co się dzieje w życiu ukochanej córeczki, ostatecznie zaakceptowali jej wybór.

Najwyraźniej i Natalia, i Bartosz traktują swoją miłość bardzo poważnie, bo para postanowiła od razu ze sobą zamieszkać. Niedawno Bartek wprowadził się do warszawskiego apartamentu piosenkarki, zakochani zaczęli się też pojawiać razem oficjalnie.

>>> CZYTAJ TAKŻE: "Bilguun twierdzi, że ma trzy żony"