Była wiceprezes banków BPH i PEKAO S.A., prywatnie partnerka Tomasza Kammela, Katarzyna Niezgoda udzieliła wywiadu "Rzeczpospolitej". Niezgoda mówi w nim o planach Deni Cler - firmy, którą obecnie kieruje, wypowiada się na temat parytetów wyborczych i ... afery, która poprzedziła jej odejście z banku.

Reklama

"Wszystko biorę pod uwagę i analizuję. Jestem za tym, żeby doprowadzać sprawy do końca" - powiedziała Niezgoda, zapytana przez dziennikarza, czy rozważa jakieś kroki prawne w tej sprawie.

Dwa lata temu zarzucano jej zawieranie z firmami szkoleniowymi niekorzystnych umów, które miały narazić banki na milionowe straty. Aferą interesowały się wszystkie media w Polsce. Jednak niedawno prokuratura umorzyła śledztwo.

"Nie mogę się do tego przyzwyczaić. Normalnie funkcjonuję, ale to zainteresowanie zaskakuje. Nie pozwalam, żeby zdominowało życie. Mimo utrudnień jakie się z tym wiążą trzeba robić swoje." - powiedziała Niezgoda, o tym jak sobie radzi z zainteresowaniem fotoreporterów i kolorowej prasy.