"Fakt" pokusił się o ranking najbogatszych dzieci w show-biznesie. Zobacz, ile odziedziczą po swoich rodzicach.

Reklama
AP

1. Valentina, córka Salmy Hayek i François-Henri Pinaulta: 7 miliardów dolarów

Valentina odziedziczy po sławnej mamie ok. 100 milionów dolarów. Ale to nie wszystko. Dzięki tacie, francuskiemu biznesmenowi François-Henri Pinaultowi, Valentina jest jednym z najbogatszych dzieci świata. Fortuna jej ojca, właściciela m.in. takich marek jak Gucci
i Yves Saint Laurent, to 7 miliardów dolarów!

2. Rocco, syn Madonny i Guya Ritchie: 900 milionów dolarów

Syn Madonny i Guya Ritchie może odziedziczyć po rodzicach aż 900 milionów dolarów, z czego 870 mln dolarów to majątek jego mamy, a pozostałe 30 – ojca. Nawet jeśli chłopiec będzie się musiał podzielić pieniędzmi z rodzeństwem, z pewnością będzie mógł prowadzić dostatnie życie.

3. Emma i Max, bliźniaki J.Lo i Marca Anthony'ego: 350 milionów dolarów

Przez lata pracy parze udało się zaoszczędzić łącznie 350 milionów dolarów! Z sukcesu tego najbardziej dumne mogą być dzieci pary – Emma i Max. Bo to właśnie one odziedziczą fortunę sławnych rodziców.

4. Suri, córka Toma Cruise'a i Katie Holmes: 275 milionów dolarów

Oprócz 250 mln dolarów ojca, Suri może odziedziczyć 25 mln dolarów mamy Katie Holmes.

5. Zachary, Syn Elthona Johna i Davida Furnisha: 262 miliony dolarów

Elton John musiał wynająć surogatkę, by doczekać się spadkobiercy. I choć Zachary nie będzie miał kontaktu z matką biologiczną, może być pewien, że sławny tata i jego mąż David Furnish, dadzą mu dużo miłości oraz, dzięki majątkowi wartemu ponad 262 mln dolarów, zapewnią również wszelkie wygody.

>>> CZYTAJ TAKŻE: "Stenka pokazała stanik"