Jak donosi "Fakt":

Reklama

- Nie szata zdobi człowieka. Tę prastarą prawdę łatwo czasem zapomnieć. Ale portierzy w luksusowym apartamentowcu w centrum Warszawy dobrze wiedzą, że bogaci mieszkańcy nie zawsze chcą afiszować się swoją zasobnością, nosząc drogie ciuchy...


Pewnie to właśnie dlatego kiedy Tomasz Karolak wchodzi do swojego nowego mieszkania w dresie, portierzy nie robią mu żadnych problemów. W końcu nie po to aktor wyłożył takie pieniądze na nowe mieszkanie, by teraz nie czuć się tam swobodnie.

Gwiazdor serialu „Rodzinka.pl” od niedawna jest właścicielem 50-metrowego lokum w luksusowym wieżowcu, gdzie za metr kwadratowy trzeba wyłożyć około 14 tysięcy złotych. Nietrudno więc policzyć, że w sumie musiał za nie zapłacić około 700 tysięcy.

Oczywiście znany z kawalerskiego trybu życia Tomek mieszka tam sam. I w związku z tym nikt nie zwraca mu uwagi, żeby zamiast dresu włożył przynajmniej dżinsy lub zamiast siatki z hipermarketu nosił jakąś ładną torbę. A już na pewno nie zamierzają mu tego mówić portierzy apartamentowca.

>>> CZYTAJ TAKŻE: "Wyleciał z serialu przez Brodzik"