Pascal Brodnicki przez pięć lat uczył Polaków gotować - przypomina "Fakt". Jego program "Pascal: Po prostu gotuj!" w świetnym czasie antenowym prezentowała telewizja TVN. Kucharz udzielał wywiadów, wydawał książki, występował w reklamach.

Reklama

Jednak już od prawie roku sympatyczny kucharz nie pokazuje się na małym ekranie. Wszystko zaczęło się w grudniu 2009 roku, kiedy TVN zdecydowała o zdjęciu programu Brodnickiego. Od tego czasu jego telefon milczał, a telewizja postawiła na inne programy kulinarne.

Dlatego Brodnicki postanowił poszukać innego sposobu na utrzymanie rodziny. "Zająłem się pracą niezwiązaną z telewizją i moim fachem. Pracuję w firmie, która zajmuje się energią odnawialną" - mówi w rozmowie z "Faktem" sympatyczny kucharz. Wciąż jednak wierzy, że uda mu się wrócić do gotowania na ekranie. "Prowadzę imprezy kulinarne. Jakieś różne projekty są i cały czas rozmawiam ze stacjami, ale nie wiem, czy coś z tego będzie. Na razie nie mogę powiedzieć nic konkretnego" - stwierdza Pascal Brodnicki.

Doda odreaguje stres z nagimi facetami