- Piękna piosenkarka chce się usamodzielnić i jak dowiedział się Fakt, zabrania mężowi pojawiać się w programie „Bitwa na głosy”.

Reklama

Mamy już za sobą czwartą odsłonę show TVP 2 i dwójki jego wielkich konkurentów, czyli polsatowskiego „Must Be The Music” i „X-Factora” stacji TVN. Emocje są coraz większe. Z programem Dwójki musiał się pożegnać Michał Wiśniewski i jego grupa wokalna. Z szansą na końcowe zwycięstwo wciąż pozostaje zatem Natasza Urbańska.


Choć dla aktorki i piosenkarki to nie pierwszy udział w telewizyjnym widowisku, to po raz pierwszy zastosowała nie używanej wcześniej taktyki. Jak dowiedział się Fakt, Natasza zabroniła swojemu mężowi wtrącać się do jej pracy z grupą wokalną. Co więcej, choreograf nie jest nawet zapraszany na widownię, a wyczyny żony może oglądać jedynie w telewizji.


Choć to pewnie dla niego gorzka pigułka do przełknięcia, na razie Józefowicz stosuje się do poleceń żony. Co będzie jednak, gdy show zacznie się zbliżać do finału? Czy znany z zapalczywości Józefowicz wytrzyma przed telewizorem?

>>> CZYTAJ TAKŻE: "Magda Gessler nigdy nie zje..."