Dziennik Gazeta Prawana logo

Agata Młynarska zostanie babcią!

11 lutego 2011, 10:49
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Agata Młynarska
Agata Młynarska/AKPA
Agata Młynarska wygląda znakomicie. Aż trudno uwierzyć, że już niebawem będzie miała wnuczkę!

Jak informuje tygodnik "Życie na Gorąco", za kilka tygodni starszy syn dziennikarki zostanie tatą. Jej koleżanki chyba trochę zazdroszczą 48-letniej Agacie wyglądu, bo komentują:

-

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Życie Na Gorąco
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj