Jak czytamy w "Fakcie":

Reklama

- Michał Wiśniewski ustąpił i ostatecznie wigilię spędzi bez żadnego ze swoich czworga dzieci. O tym, że Xavier i Fabienne zasiądą do wieczerzy z mamą Mandaryną, było wiadomo wcześniej. Teraz okazuje się, że również Etienette i Vivienne nie będą mu towarzyszyć.

– Uzgodniliśmy wspólnie, że w tym roku wigilię dzieci spędzą z Anią i Martą. Mój Max będzie wtedy ze swoim tatą – mówi Faktowi nowa ukochana Wiśniewskiego, Dominika Tajner-Idzik. Tę wersję potwierdza też Anna Wiśniewska.

– Dziewczynki w wigilię jadą ze mną do domu, a drugiego dnia świąt zabiera je do siebie Michał – powiedziała nam wokalistka.
Wiśniewski ma plan, jak wynagrodzić sobie nieobecność maluchów przy wigilijnym stole. I zaplanował wyjazd w góry. – Wigilię spędzimy razem z bratem Michała, jego dziećmi i mamą. Natomiast nasze dzieci zabieramy w góry w drugi dzień świąt. Będziemy wszyscy razem jeździć na nartach – zdradza Dominika.

Lider Ich Troje uzgodnił ponadto z Anną Wiśniewską i Martą „Mandaryną” Wiśniewską, że cała czwórka pociech spędzi z nim wigilię w przyszłym roku. To dobrze, że mimo rozstania Michał i jego byłe partnerki potrafią w zgodzie i podzielić się opieką nad swoimi dziećmi. Choć przecież czasem nie jest to wcale takie łatwe.

>>> CZYTAJ TAKŻE: "Tata Izy Miko musi zaakceptować jej męża"