Jak czytamy "Fakcie":

Reklama

- Słynna diva naprawdę widzi w młodszej koleżance siebie samą sprzed lat. I dlatego modli się o pomyślność i łaskawość losu dla Edyty. Fani Villas często porównywali talent Górniak do wokalnych możliwości ich idolki. Obie piosenkarki mogą pochwalić się nieprawdopodobnie silnym, kilkuoktawowym głosem. Villas nie oburza się na takie porównania. Wręcz przeciwnie.

- Pani Violetta podziwia głos pani Edyty i trzyma za nią kciuki, bo sama wie, co dla młodej kobiety oznacza poruszanie się w biznesie rozrywkowym – zdradza Faktowi Elżbieta Budzyńska, opiekunka i przyjaciółka Villas. – Nie dziwią jej porównania. Sama widzi w pani Edycie siebie. Tak samo zagubioną, utalentowaną i nieumiejącą się odnaleźć w całym tym rozgardiaszu – dodaje.
Pięknej piosenkarce na pewno przyda się takie wsparcie. Szczególnie teraz, kiedy mimo kontuzji dalej walczy o Kryształową Kulę w „Tańcu z gwiazdami”. Górniak zacisnęła zęby, ale czeka ją stres i walka z bólem. Na pewno doda jej sił wiadomość, że oprócz najbliższych i fanów, kciuki trzyma za nią sama Villas. Choć Pani Violetta nie pojawi się w studiu, to duchem będzie z Edytą. –Obie trzymamy za nią kciuki. Oby los i Bóg były dla niej łaskawe – podsumowuje Budzyńska.

>>> CZYTAJ TAKŻE: "To jest Agata Młynarska kreacji za..."