Zobacz, jak targuje się Nelly Rokita

| Aktualizacja:

Czasy są ciężkie i każdy z nas dokładnie ogląda złotówkę, zanim ją wyda. Nie inaczej robi Nelli Rokita.

wróć do artykułu
  • ~przywalmi
    (2010-10-08 11:38)
    Jaka tam krakuska przecie to Niemka a te są chytre że strach się bać
  • ~etnograf
    (2010-10-08 14:59)
    To nie zadna niemka tylko kazachstanka czy jakas tam kirgiska albo tadzikistanka czyli jednym slowem ruska z ruskim akcentem,
  • ~kupiec
    (2010-10-08 15:23)
    Przy takich cenach ? - to wcale jej sie nie dziwie ! Toz w handlowce nas uczono ; " Klient ma zawsze racje " , a konkurencji nie brakuje wiec czemu NIE !?

    Ciekawe czy monike i lisa rowniez tropia ! ? ? ?
  • ~pogoń popis kutz
    (2010-10-08 17:32)
    kiedy przestana mówic o pisie przeciez tohorror czym tu sie chwalic debilowatym pisem
  • ~StJ
    (2010-10-08 19:13)
    NIEPRAWDA!!! Widziałem, że Nelli kupowała owoce w kiosku pod dworcem w Krakowie!! Tam jest zawsze co najmniej dwa razy drożej niż na Klepparzu!!
    Kleparz jest nieopodal w odległości ok. tyrzystu metrów!! Gdyby była taka skąpa, jak twierdzą warszałerskie cyngle to by poszła kupować taniej na Kleparz!!!
  • ~XYZ
    (2010-10-08 21:29)
    Ona nie dlatego tak długo kupowała, że jest oszczędna, tylko dlatego że jest debilna i nie umie liczyć.
  • ~Marylka
    (2010-10-08 22:06)
    Polska zenska odmiana nazwiska ROKITA - to ROKICINA
  • ~Naparstek
    (2010-10-08 23:10)
    A może "Rokitka"?
  • ~bb
    (2010-10-09 09:38)
    Nawet w tak krótkim tekście pożal się Boże dziennikarzyna nie mógł się ustrzec błędu. Człowieku kup sobie słownik języka polskiego albo gramatykę i się douczaj!!! Nie ma czegoś takiego jak „mimo tego, że“. Jest i owszem spójnik dwuczłonowy „mimo że“/“pomimo że“, którego się nie rozdziela przecinkiem. Przecinek stoi przed spójnikiem. A jeśli już chcesz zacząć zdanie od tegoż spójnika, to daruj sobie przecinek, albo zamiast niego użyj słowa „chociaż“, które ma dokładnie takie samo znaczenie. Poprawnie należało napisać: „Mimo że była w stolicy..“ lub też „Chociaż była w stolicy..“
  • ~kola
    (2010-10-09 12:46)
    Normalne dla Żydówki.
  • ~j23
    (2010-10-10 11:29)
    ni stąd ni z owąd i jest posłanką wystarczy być znajomą Jarka, a co się sobą reprezentuje to nieważne i mamy jak mamy kupę darmozjadów, oszołomów, czubów, na naszym wichcie, jeszcze gorzej jak za komuny, kiedy naród zrozumie te machloje i manipulacje zresztą Kurski powiedział naród ciemny wszystko kupi
  • ~sprawiedliwy obywatel
    (2010-10-10 18:18)
    Panie j23 ona była znajomą Donka i żoną Janka co to miał być premierem z Krakowa
    a wwzyscy byli w Platformie. Odczep się człowieku od Jarka ! W polskim słowniku nie ma słowa-wichcie- Najwyżej -wikcie!
  • ~TESS
    (2011-01-11 15:19)
    WREDNA BABA!!! BRRRRRRRRRRRR

Może zainteresować Cię też: