Łączą je wiele: są niebywale atrakcyjne, niezależne, bardzo znane i ... samotne. Czy na pewno nieszczęśliwe?

Reklama

Jennifer Aniston

Ikona światowych singielek. Oszałamiająco piękna, zgrabna (naszym zdaniem ma najlepsze nogi w show-biznesie), ciesząca się mianem byłej żony najprzystojniejszego mężczyzny na globie... i chyba nie tylko mianem, bo podobno Brad ma do niej nadal słabość. Trudno powiedzieć, że Jen jest samotna. Ona BYWA samotna, bo lista jej miłosnych podbojów jest naprawdę imponująca: Vince Vaughn, Paul Sculfor, John Meyer, Orlando Bloom, Gerard Butler, Josh Hopkins... Jednak z żadnym w wyżej wymienionych panów nie ułożyła sobie życia. Amerykanie zaczynają już się o nią martwić, ale sama Aniston już przestała się chyba tym przejmować. Bierze z życia pełnymi garściami.Małgorzata Foremniak

Po jej burzliwym związku z Rafałem Maserakiem nie ma już śladu. Tancerz bywa na imprezach z pewną piękną, zamożną blondynką, a Małgosia Foremniak jest spotykana na spacerze z... córką. Co prawda przez chwilę u jej boku widywano mężczyznę o zdecydowanie południowej urodzie, ale jest pewne, że dziś aktorka nie jest z nikim związana na stałe. Czy szuka partnera? Nie wiadomo... Ona sama twierdzi, że stara się za mężczyznami nie biegać. - Nie jestem kobietą, która walczy o mężczyznę, ja mam zupełnie inne sposoby. Do mnie mężczyźni przychodzą sami - oświadczyła dziś w "Fakcie".

InneSandra Bullock

Ameryka zatrzęsła się z wściekłości, gdy mąż Sandry Bullock zdradził ją z wytatuowaną nazistką. Sandra zachowała klasę, rozstała się oczywiście z wiarołomnym Jeesse Jamesem i została samotną mamą adoptowanego Louisa. Jest jasne, że po takim ciosie musiała się pozbierać, ale chyba właśnie nadeszła chwila, w której Bullock ma dość samotności. Pudelek.pl cytuję jej znajomego: - Marzy, by się ponownie zakochać. Jednak po tym, co zrobił jej Jesse, zależy jej, by jej partner był normalnym, przyziemnym człowiekiem. Wizerunek złego chłopca jej już nie odpowiada.

AKPAKinga Rusin

Najbardziej tajemnicza z atrakcyjnych singielek. O jej życiu prywatnym nie wiadomo nic. Oczywiście, wszyscy wiedzą, że jest byłą żoną Tomasza Lisa, że mają dwie córki... ale gazety plotkarskie milczą o ewentualnych romansach pięknej Kingi. Sama prezenterka musiała się nieźle ubawić, widząc swoje zdjęcia z zaprzyjaźnionym stylistą, który jakoby miał być jej nowym ukochanym... Rusin realizuje się jako prezenterka, bizneswoman, mama. I jak się wydaje, kolejne zamążpójście nie jest celem jej życia.

Zobacz, co do powiedzenia o relacjach damsko-męskich ma ekspert Dziennik.pl