Dziennik Gazeta Prawana logo

GaGa objadała się, a potem głodowała

5 września 2010, 13:02
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Lady GaGa
Lady GaGa/AP
Właśnie z tego powodu gwiazda potrzebowała profesjonalnej opieki lekarskiej aż 6 razy w ciągu ubiegłego roku!

Przyczyną pobytów w szpitalu, jak utrzymuje były menedżer piosenkarki, David Ciemny, były jej drastyczne diety. Jak Ciemny pisze w książce "Poker Face: The Rise and Rise of Lady GaGa", artystka potrafiła objadać się fastfoodami i potem stosować głodówkę, aby spokojnie zmieścić się w kostiumy sceniczne.

- Gdy mówię, że była chora, mam na myśli zarówno problemy fizyczne jak i psychiczne - wyjaśnił autor.

Dyskografię Lady GaGi zamyka album "The Fame Monster" z listopada 2009 roku. 26 listopada piosenkarka wystąpi w Hali Gdańsk-Sopot.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Tematy: Lady GaGa
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj