Dziennik Gazeta Prawana logo

Adamczyk nie znosi pracy w restauracji

3 września 2010, 17:36
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Piotr Adamczyk
Piotr Adamczyk/AKPA
Otwarcie "Starego Domu" było niezwykle huczne. Teraz, gdy Piotr Adamczyk ma dość bycia restauratorem, los tego stylowego miejsca wydaje się być przesądzony.

"Fakt" ujawnia rozterki gwiazdora:

-

Czyżby pan Piotr miał zamiar pozbyć się "Starego Domu" w Warszawie przy ulicy Puławskiej? Szkoda by było, bo jedzenie ma tam bardzo dobre i w niewygórowanych cenach... Może powinien potraktować to przedsięwzięcie jako kolejne zadanie aktorskie i po prostu zagrać restauratora?

>>> ZOBACZ TAKŻE: "Która aktorka pokazała majtki?"

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Fakt
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj