Viola Kołakowska, Magdalena Boczarska i Magdalena Lamparska - te trzy panie widywano u boku Tomka przez ostatni rok. Z Violą ma córkę Lenkę, więc to, że się widują nikogo nie dziwi. Jednak para nie mieszka razem, co potwierdzili w głośnym wywiadzie w Vivie!"

Reklama

Magdalena Boczarska to była dziewczyna Tomka, którą zdradził właśnie z Kołakowską (pamiętamy słynne przeprosiny na łamach tabloidu) . A Magdalena Lamparska to młoda aktorka, która wpadła gwiazdorowi w oko podczas kręcenia serialu "39 i pół". Plotkowano, że Karolak był nią autentycznie zauroczony.

Istna karuzela z kobietami! Tomek chyba poczuł się tym wszystkim zmęczony i... wrócił do matki swojego dziecka, do Violi Kołakowskiej. Przynajmniej na to wskazują zdjęcia, które zamieścił "Fakt". Paparazzi przyłapali ich na czułych uściskach, przytulankach i całusach w zatłoczonym lokalu! Tak nie zachowują się ludzie, którzy publicznie deklarują, że nie są razem! Pikanterii dodaje fakt, że po tych czułych zabiegach nie rozeszli się każde w swoją stronę, tylko poszli do mieszkania modelki...

>>> Zobacz zdjęcia pary: "Karolak wrócił do matki swojego dziecka"