Przygnębiona piosenkarka przywiozła narzeczonemu poduszkę i całą walizkę jego osobistych rzeczy. Wszystko wskazuje więc na to, że, niestety, nie jest to jedynie rutynowa kontrola i muzyk spodziewa się dłuższego pobytu w szpitalu. Na szczęście Adam Darski, bo tak naprawdę nazywa się heavymetalowiec, może liczyć na ukochaną, która nie odstępuje go na krok i ze wszystkich sił stara się go wspierać.

Reklama

Tak zalęknionej Dody już dawno nie widzieliśmy. Przecież artyści dopiero co wrócili ze słonecznej Grecji, gdzie ładowali baterie przed czekającą obydwoje ostrą pracą. Adam przygotowywał się do zagranicznej trasy koncertowej ze swoją grupą. Nic nie zapowiadało komplikacji. Jednak w tej chwili wszystkie plany Nergala stanęły na pod znakiem zapytania.

- W związku z problemami zdrowotnymi Behemoth został zmuszony do odwołania koncertu na Sonisphere Fest. Nie wiemy jeszcze, czy kolejne europejskie daty również zostaną odwołane, czy też odbędą się zgodnie z planem. Więcej szczegółów pojawi się w nadchodzących dniach - taka informacja pojawiła się na stronie internetowej zespołu Darskiego.

>>> Czytaj także: Pełna lista! Oni wystąpią w "Tańcu z gwiazdami"