Inne
Reklama

Zdaniem Miriam, Kazimierz Marcinkiewicz i jego młoda żona będą mieli syna. Sami małżonkowie nie chcą jednak zdradzić, czy Isabel jest w ciąży. A kiedy "Fakt" zapytał o to mamę małżonki byłego premiera, odparła tylko tajemniczo: "Ja nie mogę o tym mówić".

Co innego siatkarscy kibice, którzy widzieli w sobotę Isabel. Jej okrągły brzuszek od razu rzucał się w oczy. Od razu było widać, że małżonka byłego premiera, z którym wspólnie kibicowała polskiej reprezentacji w meczu z Argentyną, zrobiła się naprawdę okrąglutka. A przecież gdy spojrzy się na zdjęcie Kazimierza i Isabel sprzed roku i porówna z fotkami z Wrocławia widać, że tylko Kazik jest wciąż taki sam. Nawet koszulę miał wtedy identyczną, jak podczas meczu. Za to szczuplutka Isabel, która zawsze chodziła w obcisłych bluzeczkach, teraz ma zwiewną tunikę. I więcej ciała.

Mamy nadzieję, że małżonkowie rychło obwieszczą wszystkim ważną dla siebie informację. W końcu Isabel pisała nie tak dawno w swoim blogu: „Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli.”

>>> Szwed zdradziła Stockingera!