Informacje o tym, że Cezary Pazura kupił piękne i przestronne mieszkanie na warszawskim Wilanowie, pojawiły się już dwa lata temu. Choć czas płynął, gwiazdor przekładał przeprowadzkę i wraz z Edytą mieszkali w domu, w którym przez lata Czarek żył ze swą byłą małżonką. Ale wreszcie przyszedł odpowiedni moment.

Reklama

Od kilku dni między starym domem a nowym apartamentem Pazurów kursuje wielki wóz meblowy. Łóżka, szafki i tysiące bibelotów – wszystko to przewożone jest do nowego 170-metrowego apartamentu na wspaniałym osiedlu. Jak udało nam się dowiedzieć, Edyta nie zamierza wynajmować sztabu ludzi do urządzania nowiutkich wnętrz. Sama chce zadbać o każdy szczegół. Urządzanie pięknego mieszkania to przecież sama przyjemność, szczególnie dla młodej i pełnej pomysłów małżonki. Na razie jednak nie wszystko jeszcze zostało przewiezione. Dlatego właśnie cała rodzina Pazurów na dobre do nowego mieszkania przeprowadzi się dopiero w połowie lipca.

Niestety starego domu Cezaremu nie udało się jeszcze sprzedać. Ale jak udało się dowiedzieć "Faktowi", aktor postanowił wynająć tę piękną 350-metrową rezydencję, położoną na 1000-metrowej działce. Kto wie, może za kilka lat, gdy jego starsza córka, Nastka skończy studia w Anglii i wróci do kraju, będzie chciała w nim zamieszkać.

>>> Rubik wychowuje córkę na kibica. Zobacz w co ją ubrał