Niezwykły budynek stanął w Szymbarku. To podobno jedyny w Polsce i Europie dom, który zbudowano do góry nogami. Wchodzi się do niego normalnie - przez balkon... W środku też wszystko na odwrót.
Meble na dachu, kwiatki rosnące w dół. W tym domu naprawdę można się pogubić, gdzie dół, gdzie góra.
Dom zbudowano na terenie Centrum Edukacji i Promocji Regionu. Po co? Według pomysłodawcy Daniela Czapiewskiego budynek ma symbolizować nasz świat, w którym wszystko jest postawione właśnie na głowie...
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|