Piękna Kylie chyba już otrząsnęła się po rozstaniu z francuskim aktorem Olivierem Martinezem i znalazła nową miłość. Piosenkarka spotyka się ze szkockim DJ-em, Calvinem Harrisem.
Seksowna piosenkarka długo nie mogła pogodzić się z tym, że po czterech latach aktor Olivier Martinez porzucił ją, jakby nigdy nic. I to właśnie w momencie, w którym wygrała walkę z rakiem piersi.
Kylie wciąż miała nadzieję, że Martinez do niej wróci, ale gdy okazało się, że nie ma na to szans - zaczęła układać sobie życie od nowa. Wygląda na to, że jej serce jest znowu zajęte.
Piosenkarka spotyka się na romantycznych randkach ze szkockim DJ-em Calvinem Harrisem, który jest także producentem jej nowego albumu. Obydwoje zbliżyli się bardzo do siebie właśnie podczas wspólnej pracy nad płytą Kylie. Podobno para spędza ze sobą mnóstwo czasu i świetnie się razem bawi.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|