Dziennik Gazeta Prawana logo

Emeryt dostanie zniżkę w domu publicznym

12 października 2007, 16:17
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Masz więcej niż 66 lat? To w domu uciech w Kolonii zapłacisz połowę. Właścicielka tego przybytku chce w ten sposób przyciągnąć nowych klientów.

Wystarczy przyjść między południem a 17.00 i pokazać dowód osobisty czy inny dokument potwierdzający wiek, a w domu publicznym "Pasza" w Kolonii dadzą aż 50 proc zniżki.

Jak tłumaczy rzecznik przybytku Armin Lobscheid, to ma być odpowiedź na potrzeby samotnych, starszych panów, którzy też chcą się zabawić. ale nie mają z kim. Zresztą już okazuje się, że oferta bije wszystkie rekordy popularności.

W jakim wieku są jednak panie "obsługujące" nowych klientów, o tym rzecznik już nie mówi.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj