Skandalizował i szokował, a teraz zalewa się łzami. Żona kontrowersyjnego muzyka Marylin Mansona - Dita von Teese - właśnie złożyła pozew o rozwód. Ich małżeństwo trwało zaledwie rok.
Według amerykańskich mediów para rozstała się w Wigilię. Tuż po świętach do sądu trafił pozew rozwodowy.
Skąd ta nagła decyzja? Według von Teese, ją i Mansona różniło zbyt wiele. I nic dziwnego. Bo ta para to prawdziwi piękna i bestia. Ona - modelka i striptizerka, on - trupio blady potwór z oczami o różnych kolorach.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Powiązane
Zobacz
|