Dziennik Gazeta Prawana logo

Pomóż dzieciom i zagraj jak Eric Clapton

12 października 2007, 14:43
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
To marzenie wielu fanów Erica Claptona. Jedna z 275 wiernych replik legendarnej, pierwszej i ulubionej gitary tego muzyka - "Blackie". Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wystawiła ją na aukcję. Zysk ze sprzedaży przeznaczy na pomoc chorym dzieciom.

"Prawdziwe emocje i rock’n’rollowy dreszcz, naprawdę przechodził po dłoni, kiedy trzymałem w ręku tego Fendera. Potwierdzam, że gitara nie tylko wygląda, ale i brzmi jak autentyk" - mówi Jurek Owsiak, twórca WOŚP.

Gitarę można licytować w serwisie aukcyjnym Allegro.pl.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj